Акція "Вакцинуйся. Збережи життя"

Вакцинуйтеся та візьміть участь у акції - виграйте автомобіль! У розіграшу також - 50 телевізорів та 50 велосипедів!

Вінницький досвід управління туризмом презентували на Міжнародному форумі

06 жовтня 2021, 12:16 (Відредаговано 06 жовтня 2021, 15:57)

5 жовтня у рамках щорічної Міжнародної туристичної виставки UITM у Києві пройшов перший Міжнародний форум DMO (організацій з управління дестинацією) та НТО (національних туристичних організацій). У ньому взяли участь представники туристичних відомств і агенцій з просування ПАР, Єгипту, Кіпру, Аргентини, Італії, Іспанії, Грузії, Хорватії, Угорщини та України. Серед запрошених учасників панельної дискусії був також директор департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради Олександр Вешелені.

В обговоренні моделей управління дестинаціями в Україні представник Вінниці розкрив етапи становлення туристичного менеджменту і маркетингу за останнє десятиліття, наголосивши на стратегічних підходах, які почали впроваджуватися у нашому місті з 2018 року.

«Найголовнішими завданнями реформи управління дестинацією Вінниці визначено дієвий маркетинг та забезпечення екосистеми сталого туризму, що впливає як на економіку громади, так і на розвиток культурних і соціальних зв'язків різних рівнів, – зауважив Олександр Вешелені. – Тільки в об'єднанні зусиль громадського сектору, бізнесу й влади можливе ефективне нарощування туристичної пропозиції та залучення нових туристичних потоків. Своєрідною точкою концентрації усіх якісних змін у Вінниці має стати перший в Україні муніципальний туристичний хаб, простір якого передбачає, зокрема, офіси й коворкінг для майбутньої локальної туристичної організації як повноцінного співтворця нових туристичних продуктів, системи їх вдосконалення і просування на цільові ринки й аудиторії. Стимулювання появи такого об'єднання є одним із пріоритетів діяльності міської ради».

Також в обговоренні важливості розвитку міжнародної кооперації в туризмі було розкрито особливості формування культурних маршрутів Ради Європи. До розширеної часткової угоди про них цьогоріч доєдналася Україна. За словами директора Інституту культурних маршрутів у Люксембурзі Стефано Домініоні, саме мережування між регіонами та країнами дозволяє відійти від традиційної конкуренції в туризмі і забезпечити більш сталий вектор розвитку привабливих для туристів територій і їх культурної спадщини.

Президент Національної туристичної організації України Іван Ліптуга відзначив позитивний досвід першого етапу створення Подільського шляху святого Якова на Вінниччині й Хмельниччині, який в майбутньому дозволить доєднати Україну до найпершого сертифікованого культурного маршруту РЄ – Camino de Santiago.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Туризм

Ласкаво просимо до Вінниці! Міста, яке вміє дивувати та надихати на нові ідеї!

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!