3 грудня у Вінниці відкрили оновлений територіальний центр комплектування та соціальної підтримки ЗСУ

03 грудня 2021, 15:25

Тепер у Вінницькому об'єднаному міському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки Збройних Сил України відвідувачів обслуговують як у Прозорих офісах. Вінничанам надають послуги в одному приміщенні: швидко, якісно, відкрито та прозоро. У центрі зробили сучасний ремонт, облаштували пандус.

«Вінницький об'єднаний міський військовий комісаріат переформували у Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки. Це зробили для покращення прийому відвідувачів», – каже військовий комісар Вінницького об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Ігор Ліщук.

Також Ігор Ліщук розповів, що тепер адміністратори витрачають мінімум часу на видачу військовим облікових документів, внесення до єдиної бази державного реєстру, надання соціальних послуг ветеранам, учасникам АТО/ООС. За день центр обслуговує близько 70 людей.

«Тепер людям не потрібно ходити по кабінетах та шукати службовця, який може надати певну послугу. Робота спланована так, щоб відвідувачі отримували всі послуги в одному приміщенні, – зазначив Ігор Ліщук. – Капітальний ремонт у приміщенні зробили за сприяння Вінницької міської ради та міського голови Сергія Моргунова. – Центр має сучасне обладнання та меблі."

Головний спеціаліст відділу з питань з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи та режиму секретності міської ради Анатолій Таранюк розповів, що центр надає адміністративні послуги так, як це роблять Прозорі офіси: швидко, якісно, відкрито. «Тут надають послуги військовозобов'язаним, призовникам, учасникам ООС, ветеранам військової служби. У центрі можна отримати послуги соціального, юридичного та інших напрямків», – каже Анатолій Таранюк.

Вінницький об'єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (колишній Вінницький об'єднаний міський військовий комісаріат) розташований за адресою вул. Замостянська, 23.

За 2017-2021 роки на капітальний та поточний ремонти приміщень центру з бюджету громади виділили кошти в сумі 3 млн 97 тис. грн. Це дало змогу створити сучасне приміщення для прийому громадян (на зразок центру надання адміністративних послуг), а також обладнати робочі місця для працівників центру та інші приміщення, які необхідні для функціонування центру, як структурного підрозділу Збройних сил України.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Департамент цивільного захисту

Контакти:
(0432) 59-50-77, факс (0432) 59-51-45
parfilov@vmr.gov.ua

Ще новини за темами