Директор департаменту фінансів

Вирішує питання здійснення організаційно-функціональних повноважень у фінансовій сфері, формування та виконання бюджету.

ЛуценкоНаталія Дмитрівна

Призначена на посаду 01 квітня 2011 року

 • Інфо
 • Біографія
 • Прийом
 • Декларації

Директор департаменту фінансів міської ради організовує та координує роботу департаменту на формування збалансованого (бездефіцитного) бюджету на основі реальних показників економічного і соціального розвитку міста, залучення громадськості до бюджетного процесу, перехід щодо формування та виконання бюджету за програмно-цільовим методом, забезпечення виконання бюджету за доходами і видатками, своєчасне і в повному обсязі фінансування видатків бюджету відповідно до планових призначень, підвищення ефективності використання бюджетних коштів за рахунок здійснення оцінки ефективності виконання бюджетних програм за результативними показниками.

Контакти

Кабінет: № 410

тел. : (0432) 59-50-30

E-mail: Lutsenko@vmr.gov.ua

 • Звернутися онлайн

  Написати електронне звернення до директора департаменту фінансів
 • Відповіді на звернення

  Переглянути відповіді на публічні звернення до директора департаменту фінансів
 • Працює у фінансовій системі міста 40 років, з них начальником фінансового управління та директором департаменту фінансів 16 років.

  Закінчивши в 1978 році з відзнакою Одеський фінансовий технікум за спеціальністю «Державний бюджет», розпочала трудову діяльність на посаді економіста бюджетного відділу.

  В 1989 році заочно, з відзнакою, закінчила Тернопільський фінансово-економічний інститут за спеціальністю «Фінанси і кредит».

  З 1990 року призначена на посаду заступника начальника –начальника бюджетного відділу.

  З 2002 року працює на посаді начальника фінансового управління міської ради.

  З 01 квітня 2011 року призначена на посаду директора департаменту фінансів міської ради.

  На всіх ділянках зарекомендувала себе компетентним фахівцем. Принципова, визначається вмінням завжди знайти оптимальний шлях вирішення поставленого завдання.

  У вирішенні виробничих питань проявляє творчий підхід, наполегливість. Має хороші організаторські здібності, користується повагою і авторитетом серед працівників департаменту та виконкому.

  Зуміла налагодити ефективну та результативну роботу колективу, який налічує 40 працівників.

  Під керівництвом Наталії Луценко колектив департаменту фінансів міської ради утримує високі стандарти роботи, професійної етики та зберігає кращі традиції фінансової служби.

  Налагоджено співпрацю з Вінницькою ОДПІ Головного управління Міндоходів у Вінницькій області та з засобами масової інформації.

  Наталя Луценко є членом колегії Департаменту фінансів облдержадміністрації.

  В 2001 році нагороджена Почесною грамотою Міністерства фінансів України.

  Успішно засвоїла навчальний курс «Управління міським бюджетом за програмно-цільовим методом», який проводився в рамках проекту «Реформа місцевих бюджетів в Україні» у співпраці з Міністерством фінансів України та за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (сертифікат, березень 2007 р.).

  В 2006 році визнана переможцем конкурсу «Посадова особа виконавчих органів Вінницької міської ради – 2006» в сфері «Ставленні до людей» в номінації «Пошана».

  В 2007 році визнана переможцем конкурсу «Посадова особа виконавчих органів Вінницької міської ради – 2007» в сфері «Відношення до справи» в номінації «Відповідальність».

  В 2008 році Указом Президента України від 19.08.2008 р. № 726 присвоєно почесне звання «Заслужений економіст України».

  Пройшла курс дистанційного навчання та тестування з організації бюджетного процесу за новим Бюджетним кодексом України (сертифікат 04800, червень 2011 р., виданий віртуальним університетом Міністерства фінансів України).

  Приймає активну участь у реалізації проекту «Бюджети за завданнями у Вінниці та Черкасах – підтримка належного врядування і фінансової прозорості органів місцевого самоврядування в Україні», який фінансується Європейським Союзом та Центральноєвропейською ініціативою. Організатор і партнер проекту – Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ.

  Департамент фінансів міської ради під керівництвом Наталії Луценко протягом багатьох років забезпечує виконання міського бюджету міста Вінниці.

  На це направлена робота колективу департаменту та ГУ ДФС у Вінницькій області, в тому числі на реалізацію Комплексної програми Вінницької міської ради, Вінницької ДПІ, виконкому, Департаментів і відділів міської ради по здійсненню контролю за дотриманням зобов'язань щодо платежів до місцевого бюджету підприємств, установ, організацій, СПД, фізичних осіб на 2011-2015 роки, удосконаленню порядку та механізму справляння місцевих податків і зборів, підвищенню ефективності застосування їх ставок, в тому числі ставок єдиного податку, які розроблені департаментом фінансів за безпосередньою участю Наталії Луценко.

  Ефективно працює створена за ініціативою Наталії Луценко робоча група з координації дій органів виконавчої влади щодо забезпечення податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів.

  Особисті прийоми громадян проводяться за попереднім записом по телефону (0432) 59-51-06 щоп'ятниці на наступний тиждень з 8-30 до 17-00, з 13-00 до 13-30 - обідня перерва

 • Графік особистого прийому громадян

 • Графік прямих телефонних ліній

 • Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру:

 • Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік

 • Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2019 рік

 • Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік

 • Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік

 • Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік