Опубліковано 21 липня 2020, актуалізовано 26 жовтня 2022

До уваги відвідувачів Центру надання адміністративних послуг та його територіальних відділень!

Попередній запис до електронної черги

Для зручності громадян у Центрі адміністративних послуг «Прозорий офіс» та його територіальних відділеннях запроваджено можливість попереднього запису в електронній системі управління чергою за відповідним напрямком питань.

Попередній запис здійснюється в усіх Центрах:

 • за особистим звернення відвідувача до адміністратора (спеціаліста-консультанта);

 • в режимі on-line на сторінці свого персонального кабінету на офіційному сайті міської ради (інструкція з реєстрації в персональному кабінеті);

 • зателефонувавши адміністратору-консультанту "Прозорого офісу"

  Центральне приміщення Центру (вул. Соборна, 59) - 65-50-50;

  Територіальне відділення "Вишенька" (просп. Космонавтів, 30) - 50-91-34;

  Територіальне відділення "Замостя" (вул. Замостянська, 7) - 50-91-36;

  Територіальне відділення "Старе місто" (вул. Брацлавська, 85) - 50-91-35.


Прийом відвідувачів за попереднім записом здійснюється у заплановані день та час виключно за наявності документа, що посвідчує його особу та іменного реєстраційного талону (якщо реєстрація відбулась за особистим зверненням або on-line).

Щоб уникнути непорозумінь під час відвідування Центру та його територіальних відділень, рекомендуємо:

 1. Прибути до Центру (територіального відділення) у визначений день не пізніше ніж за 5 хвилин до запланованого часу прийому.
 2. Отримати у адміністратора (спеціаліста-консультанта Центру) іменний талон системи управління чергою (якщо запис здійснювався по телефону) на підставі документа, що посвідчує особу відвідувача.
 3. Слідкувати за табло системи управління чергою (у випадку, якщо адміністратор у визначений час зайнятий обслуговуванням попереднього відвідувача, Вас викличуть наступним).

ВИТЯГ з Інструкції з використання електронної системи управління чергою в Центрі адміністративних послуг «Прозорий офіс», затвердженої спільним наказом Департаменту адміністративних послуг міської ради та Департаменту інформаційних технологій міської ради від 13.06.2013 року №8/01-03-13/546

Розділ 4. Попередній запис до ЕСУЧ.

4.1. Електронна система управління чергою має забезпечувати можливість попереднього запису.

4.2. Попередній запис здійснюється:

 • за особистим звернення відвідувача до адміністратора (спеціаліста-консультанта) Центру;
 • спеціалістом-консультатом Центру за зверненням по телефону;
 • відвідувачем за допомогою відповідного сервісу на офіційному веб-сайті міської ради в мережі Інтернет.

4.3. Попередній запис здійснюється із ідентифікацією особи (прізвище, ім'я, по батькові та адреси місця проживання) за відповідним напрямком питання, що є предметом звернення, із зазначення запланованої дати та часу прийому, та відображається у іменному реєстраційному талоні.

Попередній запис здійснюється у Центрі та кожному його територіальному відділенні окремо.

4.4. Іменний реєстраційний талон ЕСУЧ попереднього запису видається відвідувачу адміністратором (спеціалістом-консультантом) Центру під час його особистого звернення за попереднім записом, або у день прийому, якщо запис здійснювався по телефону, на підставі документа, що посвідчує особу відвідувача.

Іменний реєстраційний талон ЕСУЧ попереднього запису, якщо такий запис здійснювався відвідувачем за допомогою відповідного сервісу на офіційному веб-сайті міської ради в мережі Інтернет, роздруковується ним самостійно. У випадку відсутності у відвідувача технічної можливості друку іменного реєстраційного талону або його втрати, за зверненням не пізніше дня та часу прийому до спеціаліста-консультанта Центру (рецепція) останній зобов'язаний роздрукувати та видати йому такий талон, перевіривши факт попереднього запису вказаною особою за допомогою відповідних програмних засобів ЕСУЧ.

4.5. Під час здійснення попереднього запису за особистим зверненням або по телефону адміністратор (спеціаліст-консультант) зобов'язаний:

 • з'ясувати: прізвище, ім'я, по батькові, адресу місця проживання відвідувача, предмет звернення, бажані дату та час прийому,
 • перевірити можливість попереднього запису за вказаним напрямком питання на вказані дату і час із урахуванням обмежень, встановлених п.4.7. цієї Інструкції, та у випадку відсутності такої, запропонувати інші дату або час;
 • роз’яснити відвідувачу: порядок отримання іменного реєстраційного талону, необхідність мати при собі під час прийому документ, що посвідчує його особу; необхідність з’явитись до Центру не пізніше ніж за 5 хвилин до запланованого часу прийому; необхідність під час очікування прийому слідкувати за табло ЕСУЧ

4.6. Прийом відвідувача, що звертається за попереднім записом, здійснюється виключно за пред’явленням документа, що посвідчує його особу, та іменного реєстраційного талону.

4.7. Кількість відвідувачів, що реєструються за попереднім записом, за кожним окремим напрямком питання, яке є предметом звернення, не повинно перевищувати двох осіб на кожну робочу годину прийому відповідного робочого місця.

Залежно від специфіки питання, що є предметом звернення, за узгодженим рішенням керівника органу, спеціалісти якого забезпечують прийом відвідувачів, та керівника Центру (його територіального відділення) зазначені у абзаці першому цього пункту обмеження можуть бути змінені або скасовані. Таке рішення не повинно погіршувати стан обслуговування відвідувачів, що звернулись до Центру без попереднього запису, та своєчасний прийом відвідувачів, записаних попередньо раніше.

4.8. Прийом та опрацювання звернень відвідувачів за попереднім записом, в тому числі відкладення завдань, переадресація до інших операторів, здійснюється операторами в загальному порядку згідно даної Інструкції. ​

Персональний кабінет

Департамент адміністративних послуг

Контакти:
(0432) 59-50-55, 59-50-67
cap@vmr.gov.ua