Сергій Моргунов: «Вінницький національний технічний університет співпрацюватиме з міжнародною IT-компанією GlobalLogic»

12 жовтня 2021, 11:39

Вінниця – серед міст-лідерів України у сфері ІТ. Фахівців у цій сфері випускає Вінницький національний технічний університет. Університет починає співпрацю з міжнародною IT-компанією GlobalLogic, центральний офіс якої розташований у всесвітньо відомій Кремнієвій долині. Це можливість залучити інновації та модернізувати навчальні програми. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

«На мою думку, ІТ-освіта має йти у ногу з реаліями економіки та ринку. Тому настільки важлива синергія закладів освіти, бізнесу та влади. Громада зацікавлена у цьому - і ми працюємо над створенням комфортних умов для професійного зростання молодих програмістів», – каже Сергій Моргунов.

П'ятий рік поспіль міська рада підтримує школу стартапів «Sikorsky Challenge» на базі ВНТУ. На початку цього року стали партнерами проекту зі створення Інноваційного кластеру. А «магнітом» для ідей та талантів має стати перший в Україні муніципальний технопарк «Кристал», який вже будується.

«Майбутнє ІТ-індустрії — за креативною молоддю, якої у нашому місті вистачає. І ми розраховуємо на їхній внесок в інноваційний розвиток Вінниці 3.0. До речі, за результатами цьогорічного Всеукраїнського муніципального опитування, Вінниця є містом з найбільш сприятливими умовами для успіху молоді», – зазначив Сергій Моргунов.

На технічних спеціальностях у ВНТУ навчається 4250 студентів. Співпраця університету з GlobalLogic допоможе їм краще зрозуміти специфіку професії та отримати навички, необхідні для роботи з ІТ-проєктами. Також партнерство сприятиме розвитку екосистеми індивідуального розвитку майбутніх технічних спеціалістів.

«Впровадження інновацій в українській технічній освіті — необхідна умова розвитку IT-ринку. Завдяки співпраці з українськими закладами вищої освіти, зокрема із Вінницьким національним технічним університетом, ми зможемо позитивно вплинути на кількісний та якісний показник залученості фахівців-початківців у IT-сферу», — зазначив координатор університетської програми GlobalLogic в Україні, кандидат технічних наук, доцент Євген Сакало.

«Наша співпраця передбачає модернізацію навчальних програм у Вінницькому національному технічному університеті. Здобувачі вищої освіти ВНТУ матимуть змогу отримати актуальні практичні навички», — наголосив ректор ВНТУ Віктор Біліченко.

Нагадаємо, Вінниця увійшла у ТОП-3 найкомфортніших міст для айтішників за рейтингом проекту DOU, який був опублікований у лютому цього року.

Теми

Департамент інформаційних технологій

Контакти:
(0432) 59-50-13
dit@vmr.gov.ua

Ще новини за темами