У кожного свій фронт: Вінницькі студенти допомогли літнім людям прибрати їм підвал для укриття під час повітряної тривоги

24 березня 2022, 10:23

Під час війни багато вінничан пропонують свою допомогу та підтримують один одного. Активно займаються волонтерством й молоді люди. Нещодавно студенти Донецького національного університету ім. Василя Стуса відгукнулись на прохання мешканців прибрати у підвалі однієї з вінницьких багатоповерхівок, щоб люди, які змушені там ховатись під час повітряної тривоги, почувались більш безпечно і комфортно.

Молоді люди винесли з підвалу будинку по вул.Театральній, будівельне сміття, яке дехто з мешканців збирав там роками. Через старі дошки, цеглу, там було важко ходити. Також це сміття займало місце, де могли б розташуватись місцеві жителі під час тривоги.

«Ми з друзями хотіли зайнятись волонтерством і мали велике бажання допомагати. Дізнались, що у будинку на вул. Театральній, де проживають багато людей похилого віку, підвал загромаджений сміттям. Там не було, кому прибрати. Людям було важко навести лад. Тому вирішили допомогти»,- каже студент-волонтер Донецького національного університету ім. Василя Стуса.

За п’ять днів молоді люди разом з двірниками повністю прибрали шість кімнат підвалу та вивезли декілька тон сміття.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей

Ветеранський простір

Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"