Від жовтня субсидії та пільги на житлово-комунальні послуги виплачує Пенсійний фонд. Вінничан просять звернути увагу

03 жовтня 2022, 12:45

З жовтня 2022 року субсидії та пільг на житлово-комунальні послуги призначені органами соціального захисту населення виплачують у Пенсійному фонді України. Про це повідомили у департаменті соціальної політики Вінницької міської ради. Як зазначається, такі зміни передбачені постановою Уряду від 16 вересня 2022 р.

Відповідно до зазначеного рішення, у Вінницькій міській територіальній громаді виплату житлової субсидії і пільг на житлово-комунальні послуги за вересень 2022 року здійснює Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

Приймання документів на призначення пільг на житлово-комунальні послуги та житлові субсидії і надалі здійснюватиметься управліннями соціального захисту населення (Правобережне), (Лівобережне) департаменту соціальної політики в ЦНАП «Прозорий офіс» (Вишенька) за адресою: проспект Космонавтів, 30 (II поверх) та (Замостя) вулиця Замостянська, 7 (II поверх) відповідно до місця проживання.

Крім того, в жовтні департаментом соціальної політики буде проведено автоматичний перерахунок субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги на опалювальний період 2022-2023 рр. Також до 30 листопада 2022 р. департаментом соціальної політики буде проводитися розрахунок житлових субсидій і пільг особам, які звертаються вперше за їх призначенням.

Теми

Департамент соціальної політики

Контакти:
+380432504350
gupszn@vmr.gov.ua

Ще новини за темами