Асфальтування проїжджої частини та нові тротуари - у Вінниці триває капремонт на трьох прибудинкових територіях після заміни на них інженерних мереж

30 серпня 2022, 16:36

У Вінниці продовжують модернізацію благоустрою нашого міста. Зокрема, розпочали роботи з капітального ремонту прибудинкових територій багатоквартирних будинків.

Такі роботи уже виконали біля будинку за адресою вул. Левка Лук'яненка, 58. Зараз роботи тривають за адресами: вул. Хмельницьке шосе, 77, вул. Стельмаха, 17 та вул. Ващука, 41. В планах до кінця року відновлення 12 дворів після попередньої заміни зовнішніх мереж водо- та теплопостачання.

«Капітальний ремонт прибудинкових територій – це один із найпопулярніших видів робіт серед вінничан. Щороку ми спільно з мешканцями обговорюємо деталі робіт, що саме вони хочуть бачити у своєму дворі. Після чого приступаємо до виконання, - каже директор департаменту житлового господарства ВМР Роман Фурман. - Ремонт ми виконуємо комплексно. Зазвичай, це асфальтування проїжджої частини, тротуарів з плитки, вимощення навколо будинку. Обов'язково передбачаємо бордюри з пониженням для доступності маломобільних груп населення. Також у дворах додатково встановлюємо лавочки, облаштовуємо парковки та виконуємо інші роботи, які ініціюють мешканці».

Він також додав, що перед виконанням робіт з капітального ремонту прибудинкових територій, департамент міського господарства ВМР виконує заміну зовнішніх інженерних мереж. Така система виконання використовується у Вінниці вже понад п’ять років. Завдяки такому комплексному підходу вдається уникнути аварійних ситуацій на мережах та руйнувань асфальтного покриття під час усунення наслідків проривів.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Єдиний Рахунок у місті Вінниці

Проєкт «Єдиний Рахунок» покликаний виконувати функції єдиного розрахункового центру, який консолідує нарахування, прийом та обробку платежів за житлово-комунальні послуги

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Реєстр зборів співвласників будинків

Оприлюднення результативних частин протоколів рішень, які прийняті зборами співвласників багатоквартирних будинків

Житлове господарство

Інформаційна веб-сторінка щодо комплексного розвитку житлово-комунального господарства міста