Опубліковано 21 липня 2020, актуалізовано 12 січня 2022

Вибрати дошкільний навчальний заклад та зареєструватись з онлайн сервісом тепер просто та швидко.

Реєстрація до дитячого садочка

Шановні батьки!

Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина здійснювала навчання, виховання та розвиток в дошкільному закладі міста, пропонуємо Вам ознайомитися з інформацією про дошкільні навчальні заклади на сайті та Положенням про загальну міську електронну реєстрацію дітей до дошкільних навчальних закладів.

Як обрати дитячий навчальний заклад?

Для вибору найближчого садочку можете скористатися Картою дитсадочків.

Вам необхідно пройти on-line-реєстрацію, вибравши вільний садочок та заповнивши форму.

Наявність в Реєстрі інформації про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ, є обов’язковою умовою зарахування дитини до дошкільного навчального закладу.

При успішній реєстрації заявці встановлюється статус «Зареєстровано в черзі», дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.

Як відслідкувати статус Вашої реєстрації?

При наявності вільних місць статус Вашої реєстрації зміниться на «Є можливість зарахування в ДНЗ» і Вам буде запропоновано місце в обраному садочку або іншому закладі Вашого мікрорайону.

Вам необхідно постійно відслідковувати статус і у разі його зміни (про що Вам буде надіслано повідомлення на Вашу електронну адресу) протягом 30 днів необхідні документи, визначені в Положенні, завідуючій визначеного дошкільного закладу. В іншому випадку Ваша черга автоматично скасовується.

Департамент освіти

Контакти:
(0432) 65-10-12
vmuo@vmr.gov.ua