Для створення Стратегії культури громади вже провели шість фокус-груп

22 лютого 2022, 10:47

У Вінниці проводять фокус-групи з розробки Стратегії розвитку культури Вінницької міської територіальної громади. Наразі обговорили та внесли свої пропозиції урбаністи, працівники бібліотек та клубних закладів, представники громадських організацій, приєднаних територій. Зустрічі ще планують провести з креативним сектором, митцями, старшокласниками, студентами та національними спільнотами.

Департамент культури Вінницької міської ради разом з Командою аналітичних Центрів «Центр стратегічного розвитку територій» та «Центр соціологічних досліджень МПУ» в рамках проєкту #EU4Culture, що фінансується Європейським Союзом проводить дослідження щодо розробки культурної стратегії Вінницької міської територіальної громади.

«Всі охочі вінничани можуть долучитися до анонімного анкетування щодо створення Стратегії культури громади. Це можна зробити за посиланням https://cutt.ly/7PYRLJB, – каже перший заступник директора департаменту культури міської ради Олексій Циганков. – Для того, щоб до створення цього документу долучились вінничани з різних сфер діяльності та була можливість обговорити пропозиції в експертному колі, наразі проходять фокус-групи».

11 лютого відбулась фокус-група «Освіта у сфері культури. Мистецькі навчальні заклади громади». Тут йшлось про розвиток традиційних культурних практик в галузі мистецької освіти. Така освіта включає в себе різні напрямки мистецтва: музичне, образотворче, хореографічне, театральне. Також цього дня відбулось обговорення за напрямком «Громадські організації у сфері культури». У дискусії взяли участь представники громадських організацій, які активно долучаються до культурного життя Вінниці.

Долучились до створення документу й жителі приєднаних територій. Фокус-група «Культурні потреби мешканців приєднаних територій» відбулась у Вінницьких Хуторах, Десні. Також обговорення пройшли за напрямком «Бібліотеки/клубні заклади».

У планах провести ще кілька фокус-груп, зокрема, за напрямками «Івент менеджмент», «Креативні індустрії: сучасне мистецтво, медіа-культура, дизайн, мода», а також фокус-групи за участю учнів 9-10 класів, студентів та національно-культурних спільнот. Актуальну інформацію про розробку Стратегії культури Вінницької МТГ можна отримати на ФБ-сторінці https://www.facebook.com/vincultstrategy/ Стратегічні пропозиції в галузі культури або конкретні проєкти можна надсилати на ел.адресу vin4cult@gmail.com

Теми

Пов'язані новини

Усі новини