Дванадцять медалей здобули вінницькі спортсмени на Чемпіонаті Світу зі спортивної радіопеленгації

05 вересня 2022, 15:44

Вінницькі спортсмени здобули 12 медалей на двадцятому Чемпіонаті Світу зі спортивної радіопеленгації, який проходив серед дорослих і юніорів з 28 серпня по 3 вересня.

Змагання відбувались у гірськолижному містечку Боровець (Болгарія). Участь у турнірі брали спортсмени з 22 країн світу та змагалися у чотирьох видах програм.

У складі національної команди України виступали троє спортсменів із Вінниччини, які представляють МДЮСШ №2. Гірська місцевість, погода, що постійно змінюється і складні дистанції не завадили нашим спортсменам показати високі результати.

Наразі у медальному заліку маємо серед елітної категорії Ч21 - дві золоті та одну бронзову медалі. Їх здобув Заслужений майстер спорту Олександр Марчук.

Вихованці та тренери Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №2 протягом півріччя на змаганнях неодноразово демонстрували свою майстерність та вправність.

«Ми пишаємося нашими спортсменами та тренерами, які у важкі часи незважаючи ні на що готуються та беруть участь у змаганнях міжнародного рівня. Я впевнена, що на цьому наші спортсмени не зупиняться та продовжать досягати спортивних висот», - говорить виконувачка обов'язків директора МДЮСШ №2 Світлана Куліш.

Заслужений тренер України, Майстер спорту України Міжнародного класу зі спортивної радіопеленгації, викладач Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 - Сергій Зеленський серед ветеранів став володарем чотирьох золотих та однієї срібної медалей. Також він виховав когорту перспективних спортсменів, які показують стабільно високий результат. Адже серед юніорів Ч19 три срібні та одну бронзову медалі привезе на Батьківщину вихованець МДЮСШ № 2 Артем Степаніщев.

«Ми вітаємо наших спортсменів та тренера і бажаємо подальших перемог! Пишаємось!», - говорить голова комітету по фізичній культурі та спорту Сергій Краєвський.

Нагадаємо, вінничани, які мають бажання займатися спортивною радіопеленгацією, можуть звертатися у МДЮСШ №2 за адресою: Узвіз Бузький, 33, тел. 67-36-86. Крім того, у школі культивують і інші види спорту: веслувальний слалом, веслування на байдарках та каное, спортивне орієнтування, тхеквондо (ВТФ), веслування на човнах «Дракон».

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його