Опубліковано 22 березня 2022, актуалізовано 21 червня 2022

Інформація стосовно проведення громадських слухань Вінницькою міською радою та її виконавчими органами

Громадські слухання є формою безпосередньої участі членів Територіальної громади у виробленні пропозицій щодо прийняття рішень органами місцевого самоврядування. Громадські слухання проводяться у формі зустрічей членів Територіальної громади з депутатами міської ради, посадовими особами органів місцевого самоврядування Територіальної громади, старостами, під час яких члени Територіальної громади можуть заслуховувати їх, порушувати питання та вносити пропозиції щодо питань місцевого значення, що належить до відання місцевого самоврядування.

Громадські слухання 2022

 • Назва
 • Обговорення
 • Результати

21 червня 2022 року - початок обговорення

Обговорення питання щодо впорядкування назв бульварів, вулиць, провулків, проїздів, тупиків та площ в межах Вінницької міської територіальної громади

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо впорядкування назв бульварів, вулиць, провулків, проїздів, тупиків та площ в межах Вінницької міської територіальної громади

З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо впорядкування назв бульварів, вулиць, провулків, проїздів, тупиків та площ в межах Вінницької міської територіальної громади розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до розпорядження міського голови.

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій чи усній формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, або за допомогою електронної пошти, e-mail: info@vmr.gov.ua до 25 серпня 2022 року. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові та адреси учасників громадського обговорення.

Консультації з питання, що винесено на громадське обговорення можна отримати у департаменті правової політики та якості міської ради.

Повідомлення про дату, час та місце проведення заходів з громадського обговорення будуть оприлюднені додатково.

Відповідальною за проведення громадського обговорення визначена Ситник Ольга Георгіївна головний спеціаліст відділу адміністрування системи якості департаменту правової політики та якості міської ради.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені у друкованому виданні газеті «Вінницька газета» та на офіційному вебсайті міської ради в термін до 09.09.2022р.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Список вулиць PDF-документ, 0,52 МБайт, Опубліковано 21 червня 2022 року
Довідка про вулиці PDF-документ, 0,74 МБайт, Опубліковано 21 червня 2022 року
 • Назва
 • Обговорення
 • Попередня реєстрація учасників
 • Результати

10 червня 2022 року - початок обгворення

Обговорення містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої озером Гуральня, струмком, що впадає в р.П’ятничанку, старою межею м.Вінниці та лісовим масивом у м.Вінниці»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої озером Гуральня, струмком, що впадає в р.П’ятничанку, старою межею м. Вінниці та лісовим масивом у м.Вінниці»

З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої озером Гуральня, струмком, що впадає в р. П’ятничанку, старою межею м. Вінниці та лісовим масивом у м. Вінниці», розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 25.06.2021 № 506 «Про розроблення містобудівної документації – детальних планів територій» Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38 до 11 липня 2022 року.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua 11 липня 2022 року . У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

 • Назва
 • Обговорення
 • Попередня реєстрація учасників
 • Результати

10 червня 2022 року - початок обговорення

Обговорення містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, Родіона Скалецького, р.Південний Буг та Вишенька в м. Вінниці» (2 черга)

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, Родіона Скалецького, р.Південний Буг та Вишенька в м. Вінниці» (2 черга)

З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, Родіона Скалецького, р. Південний Буг та Вишенька в м. Вінниці» (2 черга), розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 25.06.2021 № 506 «Про розроблення містобудівної документації – детальних планів територій». Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38 до 11 липня 2022 року.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua 11 липня 2022 року. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

 • Назва
 • Обговорення
 • Попередня реєстрація учасників
 • Слухання
 • Результати

27 травня 2022 року - початок обговорення

Обговорення містобудівної документації – Проєкт внесення змін до детального плану території «Група житлових будинків по вул.Зулінського в м. Вінниця»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – Проєкт внесення змін до детального плану території «Група житлових будинків по вул.Зулінського в м. Вінниця» З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Проєкт внесення змін до детального плану території «Група житлових будинків по вул. Зулінського в м.Вінниця», розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 30.04.2021 № 401 «Про розроблення містобудівної документації - детальних планів територій».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради. Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38 до 27 червня 2022 року включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 27 червня 2022 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються. Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

 • Назва
 • Обговорення
 • Попередня реєстрація учасників
 • Слухання
 • Реєстрація

27 травня 2022 року - початок обговорення

Обговорення щодо містобудівної документації – Детального плану території, обмеженої вулицями Пирогова, Гніванське шосе, Сонячна, 2-м пров. Комарова та земельною ділянкою з кадастровим номером 0520680200:06:001:0008 в м. Вінниці»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – Детального плану території, обмеженої вулицями Пирогова, Гніванське шосе, Сонячна, 2-м пров. Комарова та земельною ділянкою з кадастровим номером 0520680200:06:001:0008 в м. Вінниці»

З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицями Пирогова, Гніванське шосе, Сонячна, 2-м пров. Комарова та земельною ділянкою з кадастровим номером 0520680200:06:001:0008 в м. Вінниці», розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 25.06.2021 № 506 «Про розроблення містобудівної документації - детальних планів територій». Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38 до 27 червня 2022 року включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 27 червня 2022 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

 • Назва
 • Обговорення
 • Попередня реєстрація учасників
 • Слухання
 • Результати

13 травня 2022 року - початок обговорення

Обговорення містобудівної документації – «Генеральний план та План зонування с. Стадниця»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – «Генеральний план та План зонування с. Стадниця»

З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Генеральний план та План зонування с. Стадниця», розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 26.02.2021 № 273 Про розроблення «Генерального плану та Плану зонування с.Стадниця».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – ТОВ «НВК «Світязь».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38 до 13 червня 2022 року включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 13 червня 2022 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

 • Назва
 • Обговорення
 • Попередня реєстрація учасників
 • Слухання
 • Результати

22 квітня 2022 року - початок обговорення

Обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території обмеженої Барським шосе, Хмельницьким шосе, Львівським шосе та межею міста Вінниця»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території обмеженої Барським шосе, Хмельницьким шосе, Львівським шосе та межею міста Вінниця»

З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Детального плану території обмеженої Барським шосе, Хмельницьким шосе, Львівським шосе та межею міста Вінниця», розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 04.12.2020 № 41 «Про розроблення містобудівної документації – детальних планів території м. Вінниця».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38 до 23 травня 2022 року включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 23 травня 2022 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у громадських слуханнях щодо обговорення містобудівної документації: - «Детального плану території обмеженої Барським шосе, Хмельницьким шосе, Львівським шосе та межею міста Вінниця»

З метою встановлення орієнтовної кількості учасників громадських слухань задля визначення місця проведення заходу з дотриманням карантинних обмежень, попередня реєстрація жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях здійснюється за допомогою Google Форми за посиланням: https://u.to/xOEpHA електронною поштою: info@vmr.gov.ua із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, адреси зареєстрованого або фактичного місця проживання та контактного номера телефону і за телефоном: 59-51-55.

Попередня реєстрація здійснюватиметься протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення про початок реєстрації (до 01 червня 2022 року). Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради. Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38. Дата час та місце проведення громадських слухань будуть повідомлені додатково.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

16 червня 2022 року о 17.30 год, за адресою: м. Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, 145 (Актова зала Вінницького вищого професійного училища сфери послуг) відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детального плану території обмеженої Барським шосе, Хмельницьким шосе, Львівським шосе та межею міста Вінниця».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76. З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, реєстрація учасників відбуватиметься відповідно до проведеної попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажали взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях та документу, який посвідчує особу і підтверджує місце реєстрації.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування, громадські слухання у Вінницькій міській територіальній громаді проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень. Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

 • Назва
 • Обговорення
 • Попередня реєстрація учасників
 • Слухання
 • Результати

22 квітня 2022 року - початок обговорення

Обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею Квітуча та річкою Південний Буг»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею Квітуча та річкою Південний Буг»

З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею Квітуча та річкою Південний Буг», розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 29.11.2019 № 2064 Про розроблення містобудівної документації – детальних планів території.

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38 до 23 травня 2022 року включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 23 травня 2022 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у громадських слуханнях щодо обговорення містобудівної документації: - «Детального плану території, обмеженої вулицею Квітуча та річкою Південний Буг»

З метою встановлення орієнтовної кількості учасників громадських слухань задля визначення місця проведення заходу з дотриманням карантинних обмежень, попередня реєстрація жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях здійснюється за допомогою Google Форми за посиланням: https://u.to/RssmHA електронною поштою: info@vmr.gov.ua із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, адреси зареєстрованого або фактичного місця проживання та контактного номера телефону і за телефоном: 59-51-55.

Попередня реєстрація здійснюватиметься протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення про початок реєстрації (до 23 травня 2022 року). Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради. Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38.

Дата час та місце проведення громадських слухань будуть повідомлені додатково.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Громадські слухання щодо містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею Квітуча та річкою Південний Буг»

06 червня 2022р. о 17.30 год, за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 20 відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею Квітуча та річкою Південний Буг».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради. Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76. З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, реєстрація учасників відбуватиметься виключно відповідно до проведеної попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажали взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях, та документу, який посвідчує особу і підтверджує місце реєстрації.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування, громадські слухання у Вінницькій міській територіальній громаді проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

 • Назва
 • Обговорення
 • Попередня реєстрація учасників
 • Слухання
 • Результати

08 квітня 2022 року - початок обговорення

Обговорення містобудівної документації – «Проекту внесення змін до детального плану території кварталу обмеженого Сабарівським шосе, шосе на с. Шкуринці, проектною об’їзною дорогою»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – «Проекту внесення змін до детального плану території кварталу обмеженого Сабарівським шосе, шосе на с. Шкуринці, проектною об’їзною дорогою» 08.04.2022р.

З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Проекту внесення змін до детального плану території кварталу обмеженого Сабарівським шосе, шосе на с. Шкуринці, проектною об’їзною дорогою», розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 24.09.2021 № 57 «Про розроблення містобудівної документації - Проекту внесення змін до детального плану території».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – ТОВ «Просторове планування».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38 до 10 травня 2022 року включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 10 травня 2022 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради


Зміни до детального плану території кварталу обмеженого Сабарівським шосе, шосе на с. Шкуринці, проектною об’їзною дорогою

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у громадських слуханнях щодо обговорення містобудівної документації: - «Проекту внесення змін до детального плану території кварталу обмеженого Сабарівським шосе, шосе на с. Шкуринці, проектною об’їзною дорогою»

З метою встановлення орієнтовної кількості учасників громадських слухань задля визначення місця проведення заходу з дотриманням карантинних обмежень, попередня реєстрація жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях здійснюється за допомогою Google Форми за посиланням: https://u.to/pCMkHA електронною поштою: info@vmr.gov.ua із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місця проживання та контактного номера телефону і за телефоном: 59-51-55.

Попередня реєстрація здійснюватиметься протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення про початок реєстрації (до 16 травня 2022 року).

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – ТОВ «Просторове планування».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38.

Дата час та місце проведення громадських слухань будуть повідомлені додатково.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Громадські слухання щодо містобудівної документації: «Проекту внесення змін до детального плану території кварталу обмеженого Сабарівським шосе, шосе на с. Шкуринці, проектною об’їзною дорогою»

24 травня 2022 року о 17.30 год, за адресою: м. Вінниця, вул.Пирогова 191 (актова зала комунального заклад "Вінницький ліцей № 36" ), відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Проекту внесення змін до детального плану території кварталу обмеженого Сабарівським шосе, шосе на с.Шкуринці, проектною об’їзною дорогою».

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 24.09.2021 № 57 «Про розроблення містобудівної документації - Проекту внесення змін до детального плану території».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, реєстрація учасників відбуватиметься виключно відповідно до проведеної попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажали взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях та документу, який посвідчує особу і підтверджує місце реєстрації.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування, громадські слухання у Вінницькій міській територіальній громаді проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Результати громадського обговорення містобудівної документації – «Проекту внесення змін до детального плану території кварталу обмеженого Сабарівським шосе, шосе на с.Шкуринці, проектною об’їзною дорогою»

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 24.09.2021 № 57 «Про розроблення містобудівної документації - Проекту внесення змін до детального плану території».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Громадське обговорення щодо містобудівної документації: «Проекту внесення змін до детального плану території кварталу обмеженого Сабарівським шосе, шосе на с.Шкуринці, проектною об’їзною дорогою» розпочалося 08 квітня 2022 року

У громадських слуханнях, які відбулися 24 травня 2022 року, взяли участь 10 жителів Вінницької міської територіальної громади. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради, замовника та розробника документації.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань одноголосно, прийняли таку резолюцію: Рекомендувати погодження містобудівної документації: - «Проекту внесення змін до детального плану території кварталу обмеженого Сабарівським шосе, шосе на с.Шкуринці, проектною об’їзною дорогою» з урахуванням зауважень та пропозицій, висловлених в ході громадського обговорення та громадських слухань.

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Статуту територіальної громади міста Вінниці і Положення про громадські слухання в місті Вінниці.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Протокол громадських слухань

Протокол громадських слухань PDF-документ, 0,32 МБайт, Опубліковано 24 травня 2022 року
 • Назва
 • Обговорення
 • Попередня реєстрація учасників
 • Слухання
 • Результат

01 квітня 2022 року - початок обговорення

Обговорення можливості присвоєння імені Героя України Дмитра Майбороди комунальному закладу «Вінницький ліцей №26»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо присвоєння імені Героя України Дмитра Майбороди комунальному закладу «Вінницький ліцей №26» 01.04.2022р.

З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо присвоєння комунальному закладу «Вінницький ліцей №26» імені Героя України Дмитра Майбороди розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до розпорядження міського голови.

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Пропозиція щодо присвоєння комунальному закладу імені Героя України Дмитра Майбороди внесена трудовим колективом КЗ «Вінницький ліцей №26».

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій чи усній формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, або за допомогою електронної пошти, e-mail: info@vmr.gov.ua до 10 червня 2022 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові та адреси учасників громадського обговорення.

Консультації з питання, що винесено на громадське обговорення можна отримати у департаменті правової політики та якості міської ради. Повідомлення про дату, час та місце проведення заходів з громадського обговорення у формі засідання круглого столу будуть оприлюднені додатково.

Відповідальною за проведення громадського обговорення визначена Ситник Ольга Георгіївна головний спеціаліст відділу адміністрування системи якості департаменту правової політики та якості міської ради.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені у друкованому виданні «Вінницька газета» та на офіційному веб-сайті міської ради в термін до 01.07.2022р.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення круглого столу з обговорення питання присвоєння імені Героя України Дмитра Майбороди комунальному закладу «Вінницький ліцей №26»

З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо присвоєння комунальному закладу «Вінницький ліцей №26» імені Героя України Дмитра Майбороди розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до розпорядження міського голови від 30.03.2022 року № 45/р «Про громадське обговорення».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Пропозиція щодо присвоєння комунальному закладу імені Героя України Дмитра Майбороди внесена трудовим колективом КЗ «Вінницький ліцей №26».

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій чи усній формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, або за допомогою електронної пошти, e-mail: info@vmr.gov.ua до 10 червня 2022 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові та адреси учасників громадського обговорення.

У рамках громадського обговорення, 07 червня 2022 року об 11.00 год. за адресою: м.Вінниця, Хмельницьке шосе, 27 (комунальний заклад «Вінницький ліцей №26»), відбудеться засідання круглого столу.

Реєстрація учасників відбуватиметься відповідно до документу, який посвідчує особу та підтверджує місце реєстрації.

Відповідальною за проведення громадського обговорення визначена Ситник Ольга Георгіївна головний спеціаліст відділу адміністрування системи якості департаменту правової політики та якості міської ради.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені у друкованому виданні «Вінницька газета» та на офіційному веб-сайті міської ради в термін до 01.07.2022р.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

 • Назва
 • Обговорення
 • Попередня реєстрація учасників
 • Слухання
 • Результати

18 лютого 2022 року - початок обговорення

Обговорення містобудівної документації «Детальний план території кварталу обмеженого вул.Привокзальна, пров. Брацлавським, територією кладовища, річкою Вінничка в м.Вінниця»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території кварталу обмеженого вул. Привокзальна, пров.Брацлавським, територією кладовища, річкою Вінничка в м.Вінниця» 18.02.2022р.

З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Детального плану території кварталу обмеженого вул. Привокзальна, пров. Брацлавським, територією кладовища, річкою Вінничка в м. Вінниця», розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 26.11.2021 № 694 "Про розроблення містобудівної документації - детального плану території". Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури». З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38 до 18 березня 2022 року включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76. Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 18 березня 2022 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у громадських слуханнях щодо обговорення містобудівної документації: - «Детального плану території кварталу обмеженого вул.Привокзальна, пров. Брацлавським, територією кладовища, річкою Вінничка в м.Вінниця»
25.03.2022р.

З метою встановлення орієнтовної кількості учасників громадських слухань задля визначення місця проведення заходу з дотриманням карантинних обмежень, попередня реєстрація жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях здійснюється за допомогою Google Форми за посиланням, електронною поштою: info@vmr.gov.ua із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місця проживання та контактного номера телефону і за телефоном: 59-51-55.

Попередня реєстрація здійснюватиметься протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення про початок реєстрації (до 4 квітня 2022 року). Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38. Дата час та місце проведення громадських слухань будуть повідомлені додатково.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

**Громадські слухання щодо містобудівної документації – «Детального плану території кварталу обмеженого вул.Привокзальна, пров.Брацлавським, територією кладовища, річкою Вінничка в м.Вінниця»


07 квітня 2022р. о 17.30 год, за адресою: м. Вінниця, вул. Брацлавська, 85 (Вінницька дитяча школа мистецтв) відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детального плану території кварталу обмеженого вул.Привокзальна, пров.Брацлавським, територією кладовища, річкою Вінничка в м.Вінниця».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, реєстрація учасників відбуватиметься виключно відповідно до проведеної попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажали взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях, та документу, який посвідчує особу і підтверджує місце реєстрації.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування, громадські слухання у Вінницькій міській територіальній громаді проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

У громадських слуханнях, які відбулися 07 квітня 2022 року, взяли участь 24 жителі Вінницької міської територіальної громади. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради, замовника та розробника документації.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань переважною більшістю, від числа зареєстрованих (“За” – 22, “Проти” – 0, “Утрималось” – 2), прийняли таку резолюцію: “Рекомендувати погодження містобудівної документації – «Детального плану території кварталу обмеженого вул.Привокзальна, пров.Брацлавським, територією кладовища, річкою Вінничка в м. Вінниця».

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011 р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Статут Вінницької міської територіальної громади, що затверджений рішення Вінницької міської ради від 28.01.2022 р. №799.

Окрема подяка керівництву Вінницької дитячої школи мистецтв за сприяння в проведенні вищезазначених громадських слухань.

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради

Протокол громадських слухань PDF-документ, 0,32 МБайт, Опубліковано 08 квітня 2022 року
 • Назва
 • Обговорення
 • Попередня реєстрація учасників
 • Слухання
 • Результати

21 січня 2022 року - початок обговорення

Обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території обмеженої вулицями Чорновола, Київська, площею Героїв Чорнобиля, річкою Південний Буг»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території обмеженої вулицями Чорновола, Київська, площею Героїв Чорнобиля, річкою Південний Буг» 21.01.2022р. З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Детального плану території обмеженої вулицями Чорновола, Київська, площею Героїв Чорнобиля, річкою Південний Буг», розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 04.12.2020 № 41 Про розроблення містобудівної документації – детальних планів території м.Вінниця. Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38 до 24 лютого 2022 року включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 24 лютого 2022 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у громадських слуханнях щодо обговорення містобудівної документації: - «Детального плану території обмеженої вулицями Чорновола, Київська, площею Героїв Чорнобиля, річкою Південний Буг» 22.04.2022р.

З метою встановлення орієнтовної кількості учасників громадських слухань задля визначення місця проведення заходу з дотриманням карантинних обмежень, попередня реєстрація жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях здійснюється за допомогою Google Форми за посиланням: https://u.to/hi8GHA електронною поштою: info@vmr.gov.ua із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, адреси зареєстрованого або фактичного місця проживання та контактного номера телефону і за телефоном: 59-51-55.

Попередня реєстрація здійснюватиметься протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення про початок реєстрації (до 02 травня 2022 року).

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38.

Дата час та місце проведення громадських слухань будуть повідомлені додатково.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

 • Назва
 • Обговорення
 • Попередня реєстрація учасників
 • Слухання
 • Результати

07 січня 2022 року - початок обговорення

Обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території вздовж вул. Юзвинської між Барським шосе та вул.А.Шептицького»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території вздовж вул. Юзвинської між Барським шосе та вул.А.Шептицького» 07.01.2022р.

З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Детального плану території вздовж вул. Юзвинської між Барським шосе та вул. А. Шептицького», розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської від 04.12.2020 № 41 «Про розроблення містобудівної документації – детальних планів території м. Вінниця». Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38 до 01 лютого 2022 року включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 01 лютого 2022 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради*

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у громадських слуханнях щодо обговорення містобудівної документації: - «Детального плану території вздовж вул. Юзвинської між Барським шосе та вул.А.Шептицького»

З метою встановлення орієнтовної кількості учасників громадських слухань задля визначення місця проведення заходу з дотриманням карантинних обмежень, попередня реєстрація жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях здійснюється за допомогою Google Форми за посиланням: https://u.to/DEb_Gw електронною поштою: info@vmr.gov.ua із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, адреси зареєстрованого або фактичного місця проживання та контактного номера телефону і за телефоном: 59-51-55.

Попередня реєстрація здійснюватиметься протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення про початок реєстрації (до 21 лютого 2022 року). Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38.

Дата час та місце проведення громадських слухань будуть повідомлені додатково.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Громадські слухання щодо містобудівної документації – «Детального плану території вздовж вул. Юзвинської між Барським шосе та вул.А.Шептицького»

05 травня 2022 року о 17.30 год, за адресою: м. Вінниця, вул.Брацлавська, 85 (Вінницька дитяча школа мистецтв) відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детального плану території вздовж вул.Юзвинської між Барським шосе та вул.А.Шептицького».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, реєстрація учасників відбуватиметься виключно відповідно до проведеної попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажали взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях та документу, який посвідчує особу і підтверджує місце реєстрації.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування, громадські слухання у Вінницькій міській територіальній громаді проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Результати громадського обговорення містобудівної документації – «Детального плану території вздовж вул.Юзвинської між Барським шосе та вул.А.Шептицького»

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської від 04.12.2020 № 41 «Про розроблення містобудівної документації – детальних планів території м. Вінниця». Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Громадське обговорення щодо містобудівної документації: «Детального плану території вздовж вул.Юзвинської між Барським шосе та вул.А.Шептицького» розпочалося 07 січня 2022 року. У громадських слуханнях, які відбулися 05 травня 2022 року, взяли участь 27 жителів Вінницької міської територіальної громади. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради, замовника та розробника документації.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань переважною більшістю, від числа зареєстрованих (“За” – 26, “Проти” – 0, “Утрималось” – 0 “Не голосували” - 1), прийняли таку резолюцію: “Рекомендувати погодження містобудівної документації – «Детального плану території вздовж вул.Юзвинської між Барським шосе та вул.А.Шептицького».

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011 р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Статут Вінницької міської територіальної громади, що затверджений рішення Вінницької міської ради від 28.01.2022 р. №799.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Протокол громадських слухань PDF-документ, 0,19 МБайт, Опубліковано 06 травня 2022 року
 • Назва
 • Обговорення
 • Попередня реєстрація учасників
 • Слухання
 • Результати

07 січня 2022 року - початок обговорення

Обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею В’ячеслава Чорновола, Крутим узвозом, межею існуючої громадської забудови, вулицею Миколи Оводова та річкою Південний Буг у м. Вінниці» (1 черга)

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею В’ячеслава Чорновола, Крутим узвозом, межею існуючої громадської забудови, вулицею Миколи Оводова та річкою Південний Буг у м. Вінниці» (1 черга)

З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею В’ячеслава Чорновола, Крутим узвозом, межею існуючої громадської забудови, вулицею Миколи Оводова та річкою Південний Буг у м. Вінниці», розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської від 30.04.2021 № 401 «Про розроблення містобудівної документації - детальних планів територій»

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38 до 01 лютого 2022 року включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 01 лютого 2022 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у громадських слуханнях щодо обговорення містобудівної документації: - «Детального плану території, обмеженої вулицею В’ячеслава Чорновола, Крутим узвозом, межею існуючої громадської забудови, вулицею Миколи Оводова та річкою Південний Буг у м. Вінниці» (1 черга)

З метою встановлення орієнтовної кількості учасників громадських слухань задля визначення місця проведення заходу з дотриманням карантинних обмежень, попередня реєстрація жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях здійснюється за допомогою Google Форми за посиланням: https://u.to/xxv_Gw електронною поштою: info@vmr.gov.ua із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, адреси зареєстрованого або фактичного місця проживання та контактного номера телефону і за телефоном: 59-51-55.

Попередня реєстрація здійснюватиметься протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення про початок реєстрації (до 21 лютого 2022 року).

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38.

Дата час та місце проведення громадських слухань будуть повідомлені додатково.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Громадські слухання щодо містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею В’ячеслава Чорновола, Крутим узвозом, межею існуючої громадської забудови, вулицею Миколи Оводова та річкою Південний Буг у м. Вінниці» (1 черга)

12 травня 2022 року о 17.30 год, за адресою: м. Вінниця, вул.Брацлавська, 85 (Актова зала Вінницької дитячої школи мистецтв) відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею В’ячеслава Чорновола, Крутим узвозом, межею існуючої громадської забудови, вулицею Миколи Оводова та річкою Південний Буг у м.Вінниці» (1 черга).

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури». Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, реєстрація учасників відбуватиметься виключно відповідно до проведеної попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажали взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях та документу, який посвідчує особу і підтверджує місце реєстрації.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування, громадські слухання у Вінницькій міській територіальній громаді проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Результати громадського обговорення містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею В’ячеслава Чорновола, Крутим узвозом, межею існуючої громадської забудови, вулицею Миколи Оводова та річкою Південний Буг у м. Вінниці» (1 черга)

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської від 30.04.2021 № 401 «Про розроблення містобудівної документації - детальних планів територій» Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Громадське обговорення щодо містобудівної документації: «Детального плану території, обмеженої вулицею В’ячеслава Чорновола, Крутим узвозом, межею існуючої громадської забудови, вулицею Миколи Оводова та річкою Південний Буг у м. Вінниці» (1 черга)» розпочалося 07 січня 2022 року

У громадських слуханнях, які відбулися 12 травня 2022 року, взяли участь 61 житель Вінницької міської територіальної громади. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради, замовника та розробника документації.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань переважною більшістю, від числа зареєстрованих (ЗА – 38, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, НЕ БРАЛИ УЧАСТЬ У ГОЛОСУВАННІ - 23), прийняли таку резолюцію: Рекомендувати погодження містобудівної документації: - «Детального плану території, обмеженої вулицею В’ячеслава Чорновола, Крутим узвозом, межею існуючої громадської забудови, вулицею Миколи Оводова та річкою Південний Буг у м. Вінниці» (1 черга).

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Статуту територіальної громади міста Вінниці і Положення про громадські слухання в місті Вінниці.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Протокол громадських слухань

Протокол громадських слухань PDF-документ, 0,59 МБайт, Опубліковано 12 травня 2022 року

Нормативно-правова база