Літо за читанням та розвагами: бібліотека-філія №13 запрошує юних книголюбів

26 травня 2022, 09:14

«Читайлики-грайлики» - гурток із такою назвою ось уже два роки діє у бібліотеці-філії №13, що на проспекті Космонавтів, 39. Заняття тут проводять у кожну першу та третю суботу місяця о 12:00. На них запрошують дітей молодшого шкільного віку. А все для того, щоб посприяти активізації їхньої художньої, пізнавальної та ігрової активності, кажуть у бібліотеці.

Керівник гуртка Надія Щусь підбирає для читання цікаві дитячі твори як сучасних українських письменників, так і іноземних. Вона розповідає: «На заняттях діти грають у літературні ігри, які їм дуже подобаються. А ще виготовляють тематичні поробки у різноманітних техніках».

До речі, кожне заняття має тематичне спрямування та складається з двох частин. Під час першої діти дізнаються щось цікаве про оточуючий світ, свята, незвичні міжнародні та всесвітні дні через журнальні статті, оповідання, вірші, а під час другої - створюють поробки та грають в ігри.

Також члени гуртка займаються вивченням основ декламування і виразного читання та активно долучилися до реалізації бібліотечного проєкту "Читаємо разом", що полягає у створенні відеороликів із декламацією творів українських письменників-ювілярів.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.