Майже 60% садочків Вінниці вже працюють у офлайн форматі

24 січня 2023, 16:44

Відсьогодні, ще більше діток, які проживають у нашій громаді мають можливість у звичній формі відвідувати заклади дошкільної освіти, оскільки ще один садочок міста, а саме №57 відновив свою роботу.

Відтак, у ВМТГ уже працюють 36 закладів дошкільної освіти, які розташовані у різних мікрорайонах міста. В першу чергу садочки можуть відвідувати діти, батьки яких працюють.

«Сьогодні, спостерігається тенденція до зростання кількості малечі, яка відвідує чергові садочки громади. І це не дивно, адже батькам потрібно продовжувати працювати. Тому, більшість із них приймає рішення про відвідування садочків. В свою чергу міська рада дбає про створення безпечного простору для дітей», – каже заступниця директора департаменту освіти ВМР Ірина Божок.

Відкриті у Вінниці садочки ретельно підготовлені до роботи під час війни та мають найпростіші укриття, які оснащені всім необхідним і відповідають вимогам ДСНС, тобто приміщення мають другий вихід, вбиральні, є витяжка, аварійне освітлення, Wi-Fi, конвектор, бойлер, вогнегасники, аптечки, запаси води та їжі.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Про загальну мобілізацію

Інформація, пов'язана з проведенням загальної мобілізації

Оповіщення населення

Засоби оповіщення населення при виникненні надзвичайних ситуацій

Укриття Вінниці та інші приміщення тимчасового перебування

Укриття Вінниці та інші приміщення житлового та комерційного фонду для тимчасового перебування населення під час дії сигналу «Повітряна тривога» https://shelter.vmr.gov.ua