Модернізація багатоповерхівок триває: з початку року у Вінниці провели капітальний ремонт 4 покрівель

16 серпня 2022, 16:36 (Відредаговано 16 серпня 2022, 17:17)

У вінницьких багатоквартирних будинках продовжують ремонтувати покрівлі, які знаходяться в край незадовільному стані. З початку року оновили дахи 4 висоток. Ще на 12 будинках - роботи тривають. Під час їх виконання використовуються сучасні енергоефективні матеріали. У планах завершити роботи до початку опалювального сезону.

«Ремонт покрівель залишається одним з найбільш затребуваних видів ремонтних робіт. Допоки дозволяють погодні умови, ми будемо продовжувати працювати. Зараз тривають ремонти дахів на 12 об’єктах», - повідомив директор департаменту житлового господарства міської ради Роман Фурман.

Наразі роботи з капітального ремонту покрівель проводяться за адресами: Саксаганського, 13; Магістратська, 110; Г.Успенського, 69; Стрілецька, 55; Пирогова, 55; Юності, 75; Академічна, 52; Василенка, 4; Янгеля, 56; Коцюбинського, 35; Коцюбинського, 37; Винниченка, 35.

«Цьогоріч із настанням холодів на нас чекає чергове випробування. І вінничани мають зробити все можливе, аби підготуватися до нього. У свою чергу, наша команда продовжує оновлювати житловий фонд Вінниці задля підвищення енергоефективності будинків: модернізуємо покрівлі, замінюємо внутрішні інженерні мережі, герметизуємо міжпанельні стики, та виконуємо інші види робіт на прохання вінничан, - розповідає Роман Фурман. – Я закликаю містян не гаяти часу та почати готуватися до опалювального сезону вже зараз».

Нагадуємо, оновлення житлового фонду у Вінниці проводиться за програмою співфінансування. Умови участі: 70% витрат покриває міський бюджет, решту коштів докладають мешканці. Вони і обирають, які роботи виконувати першочергово у їхніх будинках. Крім того, продовжує діяти програма з підтримки ОСББ, за умовами якої співвласники мають право на отримання безкоштовного капремонту одного конструктивного елементу. Здійснення двох видів робіт виконується коштами міського бюджету, якщо будівля зведена до 1970 року.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Єдиний Рахунок у місті Вінниці

Проєкт «Єдиний Рахунок» покликаний виконувати функції єдиного розрахункового центру, який консолідує нарахування, прийом та обробку платежів за житлово-комунальні послуги

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Реєстр зборів співвласників будинків

Оприлюднення результативних частин протоколів рішень, які прийняті зборами співвласників багатоквартирних будинків

Житлове господарство

Інформаційна веб-сторінка щодо комплексного розвитку житлово-комунального господарства міста