Модернізація систем електропостачання: з початку 2022 року у Вінниці замінили електрощитові у 22 багатоквартирних будинках

25 серпня 2022, 11:29 (Відредаговано 25 серпня 2022, 15:45)

У Вінниці триває підготовка до опалювального сезону. Профільні департаменти продовжують допомагати вінничанам у підготовці домівок до зими. Зокрема, на замовлення департаменту житлового господарства Вінницької міської ради протягом поточного року виконали ремонти систем електропостачання у 22 будинках.

Попри війну потреби вінничан у оновленні житлового фонду залишаються актуальними, тож вони продовжують звертатись до міської влади за допомогою.

Як розповіли в департаменті житлового господарства, у Вінниці продовжує діяти місцева Програма розвитку та утримання житлово-комунального господарства м. Вінниці на 2019-2024 рр. За її умовами міська рада підтримує ініціативу вінничан у прагненні покращити свій будинок та продовжує реалізовувати проведення ремонтів на умовах співфінансування. Окрім того, діє муніципальна програма підтримки ОСББ, за умовами якої співвласники отримують можливість безкоштовно модернізувати один конструктивний елемент. У випадку, якщо будинок зведений до 1970 року - коштами міського бюджету покриваються два капітальні ремонти.

«Спочатку ми вирішили приступити до робіт, які допоможуть зберегти тепло в будинках: лагодили покрівлі, склили вікна сходових майданчиків, замінили інженерні мережі та електрощитові», - каже директор департаменту житлового господарства ВМР Роман Фурман. - На сьогодні ми робимо акцент на роботах, що допоможуть вінничанам підготуватись до опалювального сезону та на будинках, де це найбільш необхідно. Таким чином, за цей рік ми вже оновили електрощитові у 22 будинках. Крім того, роботи тривають у 11 об’єктах».

Він також додав, що модернізація систем електропостачання стабілізує навантаженість внутрішньо-будинкових мереж та значно знизить займання пожежі.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Єдиний Рахунок у місті Вінниці

Проєкт «Єдиний Рахунок» покликаний виконувати функції єдиного розрахункового центру, який консолідує нарахування, прийом та обробку платежів за житлово-комунальні послуги

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Реєстр зборів співвласників будинків

Оприлюднення результативних частин протоколів рішень, які прийняті зборами співвласників багатоквартирних будинків

Житлове господарство

Інформаційна веб-сторінка щодо комплексного розвитку житлово-комунального господарства міста