Можливість оформлення субсидій та безперебійність послуги. На приєднаних територій упорядковують систему надання водопостачання

13 грудня 2024, 15:21

Можливість оформлення субсидій та безперебійність послуги. На приєднаних територій упорядковують систему надання водопостачання

Водопостачання для жителів Стадницького та Вінницько-Хутірського старостинських округів буде здійснювати управлінська компанія “Київська”. Завдяки цьому жителі населених пунктів зможуть оформлювати  пільги, отримувати безперебійну послугу водопостачання, а у випадку аварійної ситуації - швидко вирішувати ситуацію з допомогою Цілодобової варти.

Цьому передувала низка рішень виконавчого комітету міськради. Відповідно до них МКП УК “Київська” передали майно та артезіанські свердловини, мережі водогону та водопроводи для провадження діяльності в сфері централізованого  водопостачання у відповідних населених пунктах громади.

Така необхідність виникла у зв’язку з тим, що при передачі від сільських рад, які увійшли до складу Вінницької міської територіальної громади стан системи водопостачання потребував уваги та впорядкування, щоб мешканці даних населених пунктів мали можливість на рівні з іншими користуватись можливістю оформлення відповідних документів для отримання пільг та субсидії з послуги централізованого водопостачання, а також відповідно для впорядкування водопровідного комплексу споруд та мереж, за рахунок передачі на баланс і обслуговування одному суб’єкту господарювання.

Відповідно до рішень мова йде про те, що артезіанські свердловини, які раніше обслуговували різні організації, тепер мають одного управителя в особі комунального підприємства міськради. З одного боку, це дозволить забезпечити стійкість роботи системи водопостачання, в тому числі  в умовах відключень електроенергії. З іншого - завдяки упорядкуванню юридичних моментів, мешканці Гавришівки, Стадниці, Малих Крушлинців, Великих Крушлинців, Писарівки та Щіток тепер зможуть включати витрати на водопостачання  до своїх витрат при оформленні субсидій та пільг.

Загалом на сьогодні мова йде про понад 4 тисяч споживачів.

“Попередня система надання послуги водопостачання не дозволяла  людям оформляти субсидії та пільги. Тепер, завдяки впорядкуванню ситуації, жителі, відповідних категорій, цих населених пунктів можуть розраховувати на компенсації з боку держави. Наступним етапом буде встановлення єдиного тарифу на послуги водопостачання. Після цього люди зможуть оформити субсидію. Отримати консультацію з цього приводу можна буде на віддалених робочих місцях  «Прозорого офісу».  Також, передбачаємо, що в населених пунктах будуть створені віддалені робочі місця для працівників МКП «УК «Київська», які зможуть надати усі необхідні консультації з визначеною періодичністю. Крім того, додатково вирішити ту чи іншу ситуацію жителі громади зможуть, звернувшись на Цілодобову варту, за номером 15-60”, - розповідає директор департаменту житлового господарства міськради Віталій Місецький.

Теми

Департамент міського господарства

Контакти:
(0432) 59-53-07
dmg@vmr.gov.ua

Ще новини за темами

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси
 Житлове господарство

Житлове господарство

Інформаційна веб-сторінка щодо комплексного розвитку житлово-комунального господарства міста

Оплата комунальних послуг та податків

Оплата комунальних послуг та податків

Онлайн-сервіс для перегляду нарахувань та здійснення оплати комунальних послуг і місцевих податків

Поточний ремонт житлового фонду

План поточного ремонту житлового фонду управлінськими компаніями

Реєстр зборів співвласників будинків

Оприлюднення результативних частин протоколів рішень, які прийняті зборами співвласників багатоквартирних будинків