На території КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» відбулося спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту

29 листопада 2022, 14:58

Впродовж 24-25 листопада працівники комунального підприємства «Вінницяміськтеплоенерго» провели спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту на тему: «Організація захисту працівників підприємства та населення при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і ліквідація їх наслідків. Проведення заходів з захисту населення, яке проживає поблизу потенційно-небезпечних об’єктів».

Навчання проводились з метою підвищити рівень безпеки підприємства, стабілізації стану цивільного захисту та безпеки життєдіяльності як на виробництві, так і в побуті. Окрім того, увага приділялась взаємодії комунальників з оперативними службами міста при виникненні надзвичайних ситуацій на підприємстві.

Під час навчання кожен працівник мав змогу отримати практичні та теоретичні знання щодо виконання заходів з запобігання надзвичайних ситуацій.

«Проведення такого роду навчань вкрай необхідні в умовах війни та постійних обстрілів критичної інфраструктури, – каже директор департаменту міського господарства Віталій Місецький. – Тому важливо бути готовим до будь-якого розвитку подій, оскільки маємо розуміти, що ворог вдається до вкрай цинічних дій».

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини