На вулиці Хлібній в будинку ОСББ завершили капітальний ремонт покрівлі

19 квітня 2022, 15:56 (Відредаговано 19 квітня 2022, 16:48)

З початку березня у Вінниці відновили роботи із заміни дахів багатоквартирних будинків, які були розпочаті до початку війни російських окупантів проти України. Загалом це покрівлі шести висоток. Одна з них - це будинок на вулиці Хлібній, де роботи уже завершені.

Цей будинок у середмісті був зданий ще у 1986 році. Відтоді жодного разу капітальний ремонт покрівлі не проводився. Два роки тому жителі будинку вирішили створити ОСББ і скористатись муніципальною програмою підтримки таких об’єднань. За цією програмою один з видів капітальних ремонтів у новоствореному ОСББ мешканці отримують за кошти бюджету громади.

Жителі цього будинку обрали заміну покрівлі, адже вона була шиферною і за всі роки, відколи у будинку заселились люди, жодного разу капітально не ремонтувалась. «Сусіди з верхніх поверхів скаржились, що місцями покрівля уже почала протікати. Це і так добре, що цей шифер прослужив більше 35 років. Тому на чергових зборах, а нас тут проживає 30 сімей, сусіди вирішили, що за програмою від міської ради по підтримці ОСББ ми обираємо капітальний ремонт даху. А труби в будинку поміняємо уже власними силами», - розповів представник ОСББ на вулиці Хлібній Василь Горбик.

Василь Іванович додає, що своїм рішенням мешканці задоволені - замість шиферної тепер вони мають покрівлю з металочерепиці, яка прослужить довше і зроблена якісніше. Сусіди дружні, тут проживає багато молодих сімей, тому друга спільна для жителів проблема цього ОСББ, - старі комунікації всередині будинку, - теж уже вирішується. Вже встигли замінити труби холодної води та гарячого водопостачання, ще лишились мережі опалення.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Єдиний Рахунок у місті Вінниці

Проєкт «Єдиний Рахунок» покликаний виконувати функції єдиного розрахункового центру, який консолідує нарахування, прийом та обробку платежів за житлово-комунальні послуги

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Реєстр зборів співвласників будинків

Оприлюднення результативних частин протоколів рішень, які прийняті зборами співвласників багатоквартирних будинків

Житлове господарство

Інформаційна веб-сторінка щодо комплексного розвитку житлово-комунального господарства міста