Перевірили 319 об’єктів: Інспектори Муніципальної варти контролюють вулиці міста на предмет дотримання Правил благоустрою

24 листопада 2022, 15:38

Станом на 23 листопада 2022 року працівниками комунального підприємства “Муніципальна варта” було перевірено 319 об’єктів на предмет прибирання прилеглої території та посипки протиожеледними матеріалами тротуарів.

79 власників комерційних приміщень та осіб, які здійснюють господарську діяльність в орендованих або ж в власних приміщеннях отримали відповідні приписи на усунення слизькості, повідомляють у КП “Муніципальна варта”.

Начальник КП “Муніципальна варта” Віталій Чигур зазначає, що попри погодні умови інспектори продовжують працювати у посиленому режимі і тримати на контролі виконання норм Правил благоустрою міста. “Працівники Ситуаційного центру за допомогою камер відеонагляду також активно стежать за ситуацією в місті й оперативно передають інформацію нашим інспекторам”, – каже Віталій Чигур.

Звертаємо увагу, що прибирання поблизу закладів торгівлі, громадського харчування, офісів та інших організацій мають забезпечити їхні керівники та власники.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради