Підготовка до опалювального сезону триває: у Вінниці розпочали заміну зовнішніх інженерних мереж на прибудинкових територіях

17 серпня 2022, 16:07 (Відредаговано 17 серпня 2022, 16:10)

На двох прибудинкових територіях у Вінниці почали капітальний ремонт в частині заміни зовнішніх інженерних мереж. Роботи виконують у дворах житлових будинків по проспекту Космонавтів, 42 та на вулиці Хмельницьке шосе, 77.

Як розповіли в департаменті міського господарства ВМР, замінили вже 70 м/пог мереж водопроводу та ще 150 м/пог мережі каналізації. Заміна інженерних комунікацій в дворі будинків виключить можливість створення аварійних ситуацій на даних ділянках мереж та забезпечить комфортне проживання людей в будинках.

«Щороку у Вінниці за кошти міського бюджету проводять роботи з капітального ремонту прибудинкових територій житлових будинків, де здійснюється заміна аварійних та зношених зовнішніх інженерних мереж. Відповідні роботи на двох об’єктах ми плануємо завершити до кінця вересня поточного року», - розповів директор департаменту міського господарства ВМР Віталій Місецький.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини