Покази техніки, кулінарний фест та бізнес-зустрічі: вінничан запрошують на виставку «АГРО-Вінниця»

02 вересня 2021, 11:29

Сьомого вересня на базі аеропорту «Вінниця» об 11:00 розпочнеться масштабна подія «АГРО-Вінниця». У регіоні вона проходитиме вперше та збере близько 200 українських виробників та дилерів сучасних сільськогосподарських машин. Під час виставки презентуватимуть нову техніку та устаткування не лише на стендах, а й в справжніх польових умовах за допомогою демо-показів. До місця проведення виставки будуть курсувати безкоштовні мікроавтобуси від центрального автовокзалу. Триватиме подія до 9 вересня.

Вінниччина уже не перший рік зберігає провідні позиції в агарному секторі та є цікавою для партнерства. Вперше в регіоні відбудеться масштабна сільськогосподарська виставка на території міжнародного аеропорту «Вінниця». Проєкт за сприяння міської та обласної влади реалізує команда, яка є організатором найбільшої агропромислової виставки в Україні - «АГРО».

«Україна - аграрна країна. Аграрний сектор перебуває на підйомі, тому попит на аграрну техніку і обладнання величезний. Після 17 років успішного проведення масштабної аграрної виставки в Києві, ми вирішили йти в регіони. Вінниччина є прикладом одного з найпотужніших агропромислових комплексів, який вже не один рік демонструє лідируючі позиції. Саме тут, під час нової виставки «АГРО-Вінниця», ми покажемо не лише сучасну техніку, а і як вона працює безпосередньо в полі», - коментує організатор виставки Олександр Погребний. На учасників та відвідувачів «АГРО-Вінниця» очікує широка лінійка сільськогосподарської техніки та устаткування від найвідоміших виробників та дилерів. В рамках виставки відбудуться видовищні демо-покази на ґрунті. Це дасть змогу оцінити ґрунтообробну техніку при найскладніших умовах.

Заступник міського голови Андрій Очеретний зазначив, що місто зацікавлене у такій співпраці і важливо, що саме Вінницю обрали для проведення заходу. Виставка дуже популярна серед аграріїв та є гарним майданчиком для запровадження інноваційних рішень в агропромисловій сфері. Також Андрій Очеретний висловив сподівання, що виставка може закріпитися у Вінниці на постійній основі, адже область вважається аграрною столицею країни.

«Ми бачимо багато перспектив у зв’язку з цим для розвитку міста і регіону. Вінницька міська рада спільно із обласною радою та облдержадміністрацією, а також аграрним національним університетом запустили два масштабних проєкти – створення Агрохабу та агрокластеру. Реалізовуємо їх з нашими французькими партнерами за підтримки Міністерства закордонних справ Франції. На агровиставці ми пропонуємо створити круглий стіл і обговорити з аграріями, як ми можемо у Вінниці не просто вирощувати, а більше переробляти продукцію, тобто робити додану вартість. Це потрібно для того, щоб ми могли створювати високотехнологічні і високооплачувані робочі місця. Нам приємно, що обрали Вінницю, і це власне заслуга міського голови Сергія Моргунова, який проводив перемовини з організаторами. Від цієї події можуть виграти не тільки аграрії, а й всі ті, хто залучений у сферу гостинності», - каже Андрій Очеретний.

На усіх учасників виставки «АГРО-Вінниця» очікує кулінарний фестиваль вуличної їжі, тематичні фотозони і солодкий сюрприз.

Дізнатися про деталі виставки та зареєструватися для участі можна за посиланням: https://agroexpo.vn.ua/ .

7 та 8 вересня відвідувачі виставки «АГРО-Вінниця» зможуть доїхати безкоштовно до локації. Курсуватимуть автобуси за маршрутом: «Центральний автовокзал – Міжнародний аеропорт «Вінниця». Від Центрального автовокзалу автобуси виїжджатимуть о 9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00 та 16:30.

З міжнародного аеропорту «Вінниця» автобуси відправлятимуться за наступним графіком: 9:30, 10:30, 11:30, 12:30, 13:30:14:30, 15:30, 17:30 та 18:30.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради