Працівники КП «Вінницяміськтеплоенерго» здійснюють ремонтні роботи котелень, центральних теплових пунктів, індивідуальних теплових пунктів, теплових камер

19 серпня 2022, 10:29

У рамках підготовки до опалювального сезону комунальники здійснюють ремонтні роботи та технічне обслуговування обладнання всього великого комплексу теплового господарства, яке складається з котелень, центральних теплових пунктів (ЦТП), індивідуальних теплових пунктів (ІТП), теплових камер.

Станом на 18 серпня згідно з графіком вже відремонтовано та проведено технічне обслуговування:

  • На 41 котельні з 48;
  • На 62 центральних теплових пунктах (ЦТП) з 63;
  • На 412 індивідуальних теплових пунктах (ІТП) з 419;
  • Проведено гідравлічні випробування на 175,24 км теплових мереж з 175,5 км у двотрубному виконанні;
  • У 1218 теплових камерах з 1445.

На котельнях та центральних теплових пунктах проводяться роботи з капітального ремонту, реконструкції або заміни котельного та допоміжного обладнання та устаткування, яке вичерпало свій строк експлуатації, виконуються роботи по технічному обслуговуванню іншого енергетичного обладнання.

«Ми продовжуємо активно готуватись до опалювального сезону, – каже директор департаменту міського господарства Віталій Місецький. – Комунальники докладають усіх зусиль для того, щоб наступний опалювальний сезон пройшов максимально комфортно для вінничан».

Для виконання деяких робіт тимчасово припиняється надання послуги з постачання гарячої води на будинки споживачів, адже без відключення від послуги проводити ремонтні роботи неможливо.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини