Представники КП «Вінницяміськтеплоенерго» продовжують проводити обстеження будинків вінничан щодо готовності до наступного опалювального періоду

12 вересня 2022, 13:54

У рамках підготовки до опалювального сезону працівники комунального підприємства Вінницької міської ради «Вінницяміськтеплоенерго» продовжують здійснювати обстеження будинків щодо готовності до наступного опалювального періоду. Наразі вже 493 будинки отримали акти готовності до опалювального сезону.

Впродовж трьох місяців представники відділу контролю якості теплової енергії служби збуту КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» у присутності представників управляючої компанії, житлово-експлуатуючої організації, ОСББ чи уповноваженої особи будинку, здійснили обстеження в 984 житлових будинках на предмет готовності до опалювального сезону. За результатами перевірок були сформовані приписи з переліком заходів, які необхідно виконати, для отримання акту готовності будинку до початку та сталого проходження опалювального сезону.

За результатами перевірок управляючим компаніям, головам правлінь ОСББ чи житлово-експлуатуючим організаціям (адже саме вони відповідальні за обслуговування внутрішньобудинкових систем відповідно до договорів, укладених зі співвласниками житлових будинків) формувався перелік заходів, які мають на меті допомогти підготувати будинок до опалювального сезону.

Акти готовності будинків до опалювального періоду від теплопостачального підприємства варто отримати до 15 вересня.

«Кожного дня проводяться заходи з підготовки до опалювального сезону. – каже директор департаменту міського господарства Віталій Місецький. – Вкрай важливо підготувати житловий фонд до опалювального сезону».

Одні з найважливіших етапів підготовки, які потрібно було виконати для того аби отримати акти готовності до опалювального сезону:

  • Виконати ревізію та встановити розрахункові сопла на елеваторних вузлах та звужувальні пристрої (дросельні діафрагми) на вводах систем теплоспоживання;
  • Провести гідропневматичне промивання всієї системи теплоспоживання водопровідною водою до повного освітлення протитечією;
  • Виконати гідравлічні випробування систем теплоспоживання;
  • Перевірити та відновити герметизацію інженерних вводів;
  • Утеплити внутрішньобудинкові мережі опалення та гарячої води у підвалі та на горищі.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини