Ремонт дворів, дитячих та спортивних майданчиків, зливової каналізації, – на такі цілі виділили кошти на сесії міської ради

24 червня 2022, 11:52

Сьогодні, 24 червня, під час сесії міської ради депутати проголосували за виділення коштів на капітальні ремонти. Завдяки цьому будуть відновлені роботи з благоустрою, щоб зберегти те, що вже збудовано. На час воєнного стану проєкти, пов’язані з будівництвом повністю зупинені на рівні держави. Але зараз з’явилась можливість фінансувати роботи, пов’язані з капітальними ремонтами. Адже важливо зберегти ті результати розвитку міста, які вже були досягнуті та утримати стабільність, попри всі виклики. Тому у планах – відновити роботи з благоустрою.

Вісім з половиною мільйонів виділено на капітальний ремонт прибудинкових територій із заміною інженерних мереж. Передбачено, що ці кошти підуть на 10 дворів. 2,3 млн грн направлено на капремонт дитячих та спортивних майданчиків. Ще 1,7 млн – на капремонт зливової каналізації.

Також депутати проголосували за виділення 400 тисяч грн на забезпечення медикаментами постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи – у тому числі ліквідаторів та дітей, що потребують лікування.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Єдиний Рахунок у місті Вінниці

Проєкт «Єдиний Рахунок» покликаний виконувати функції єдиного розрахункового центру, який консолідує нарахування, прийом та обробку платежів за житлово-комунальні послуги

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Реєстр зборів співвласників будинків

Оприлюднення результативних частин протоколів рішень, які прийняті зборами співвласників багатоквартирних будинків

Поточний ремонт житлового фонду

План поточного ремонту житлового фонду управлінськими компаніями