Сергій Моргунов повідомив, що капітальний ремонт вулиці Данила Нечая завершать раніше запланованого терміну

29 вересня 2021, 11:43

Завершити капремонт вулиці Данила Нечая планують до кінця року – навіть раніше, ніж передбачали згідно зі строками за проєктом. Про це повідомив міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбук. У рамках капремонту ІІ черги буде оновлено 2 км дороги з тротуарами та велодоріжками – для зручності і комфорту вінничан.

«Якісна інфраструктура важлива для розвитку громади. По-перше, це покращення умов проживання. По-друге, у таких мікрорайонах пожвавлюється бізнес. По-третє, позитивні зміни відзначають приїжджі. І якщо Вінницю знають як місто з найкращими дорогами, то це великий плюс для нашого іміджу та приваблення інвестицій», – каже Сергій Моргунов.

Вулиця Данила Нечая – це головна магістраль Старого міста. До сьогодні у місті вже відремонтували центральні вулиці в мікрорайонах та усі в'їзди у Вінницю.

«Нагадаю, що модернізацію вулиці Данила Нечая проводимо у два етапи. Почали у 2019 році, зробили 1,2 км дороги. Потім ковід – довелось поставити проект на паузу. Але важливо, що ми отримали співфінансування з обласного бюджету і таки продовжили роботи», – зазначив міський голова.

Залишилось облаштувати на окремих ділянках тротуари та освітлення, постелити основний шар асфальту, встановити посадкові павільйони з тактильною плиткою, світлофори та підсвітку на пішохідних переходах. Також вулиця стане більш зеленою – висадять молоді дерева.

Відзначимо, що у рамках капітального ремонту дороги та тротуару по вул. Д. Нечая у межах другої черги - від вул. Московської до вул. Брацлавської - передбачено оновити більше 31 тис. кв м дорожнього покриття та 14 тис. кв м тротуарів.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його