Акція "Вакцинуйся. Збережи життя"

Вакцинуйтеся та візьміть участь у акції - виграйте автомобіль! У розіграшу також - 50 телевізорів та 50 велосипедів!

Сергій Моргунов розповів про реконструкцію харчоблоку у міській лікарні №1

10 серпня 2021, 10:01

У Вінницькій міській клінічні лікарні №1 продовжують покращувати матеріально-технічну базу. У розпалі ремонт харчоблоку.

У приміщенні кухні замінили покрівлю, вікна і двері, утеплили стіни та зробили гідроізоляцію фундаменту. Також підключили нову лінію водопостачання, змонтували внутрішні мережі і систему опалення. Робітники облицьовують плиткою підлогу та стіни. Про це на своїй сторінці у фейсбуці розповів Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Вінницька міська клінічна лікарня №1 з початку пандемії була визначена базовою для лікування хворих на COVID-19. Для модернізації матеріально-технічної бази закладу та виплат муніципальних доплат медичним працівникам впродовж 2020-2021 рр. додатково спрямували з міського бюджету 109 млн грн.

Очільник міста наголосив, що потрібно далі працювати і над забезпеченням комфортних умов перебування пацієнтів, які лікуються на стаціонарі. Щоб покращити процес приготування лікарняних обідів, проводять реконструкцію харчоблоку.

«Харчоблок застарів як технічно, так і морально. Оновлюємо його повністю: і приміщення, і обладнання. Суттєво поліпшаться умови роботи персоналу. Збільшаться і потужності харчоблоку. Після реконструкції тут готуватимуть до 600 порцій на день. Обслуговувати зможуть не тільки першу лікарню, а і кардіоцентр», - повідомив на своїй сторінці у фейсбуці міський голова Сергій Моргунов.

Будівельні роботи планують завершити до кінця року.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Акція "Вакцинуйся. Збережи життя"

Вакцинуйтеся та візьміть участь у акції - виграйте автомобіль! У розіграшу також - 50 телевізорів та 50 велосипедів!

Вакцинація від COVID-19

Уся інформація про вакцинацію від коронавірусної інфекції