Сергій Моргунов: Цього року відремонтували десять дворів у різних районах міста

12 серпня 2021, 09:50

У Вінниці продовжують комплексно ремонтувати прибудинкові території. Щороку таких територій стає все більше. Днями завершився ремонт у дворах біля будинків №79 та №81 на проспекті Юності. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Уже не перший рік до робіт підходять комплексно – оновлюють проїжджу частину, тротуари, вимощення навколо будинку, роблять бордюри з пониженням для доступності мобільних груп населення.

Також у дворах встановлюють лавочки, облаштовують паркувальні місця тощо за ініціативи мешканців на умовах дольової участі. Саме цією можливістю скористалися мешканці багатоповерхівок на просп. Юності та взяли участь у муніципальній програмі співфінансування.

«Важливо, щоб люди, які живуть у багатоповерхівках, враховували інтереси один одного та самі долучались до благоустрою подвір'я. Це один з критеріїв формування плану комплексних ремонтів прибудинкових територій. Біля 79-го будинку - вже оновлений двір, сусідній – чекає завершення робіт. Цього року вже відремонтували десять прибудинкових територій у різних районах міста», - відзначив міський голова Сергій Моргунов.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його