Сергій Моргунов: «У Щітках встановили «розумний» світлофор»

19 жовтня 2021, 10:29

Завдання «розумного» світлофора, який встановили у Щітках – зробити більш безпечним виїзд з села на магістральну дорогу – трасу міжнародного значення. Про це повідомив міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбук.

«Ділянка поза межами населеного пункту, тому і швидкість транспорту велика. На це люди звертали увагу на зустрічах. І разом з громадою знайшли рішення, – каже Сергій Моргунов. – Тепер система адаптивного керування світлофором автоматично розводить транспортні потоки. Датчики зчитують наявність автівок на другорядних напрямках».

Тож, пропускна спроможність головної дороги використовується максимально. Щоб «зелений» загорівся для пішоходів, потрібно натиснути кнопку виклику.

У результаті підвищується рівень безпеки руху: в першу чергу – для пішоходів, а також для громадського транспорту, який курсує в село, та приватних автомобілів.

«Покращення інфраструктури дорожніх перехресть – один з пріоритетів у нашій роботі. Аналогічний світлофор віднедавна працює і на виїзді з сусідньої Писарівки. Важливо, щоб мешканці сіл нашої великої громади відчували зміни, які поступово впроваджуємо за прикладом Вінниці», – зазначив Сергій Моргунов.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради