Сергій Моргунов: «В цьому році на території двох дитсадків збудували сучасні спортивні майданчики»

25 жовтня 2021, 09:32

У Вінниці для дошкільнят облаштовують не лише ігрові, а і спортивні майданчики. Цього року збудували їх на території двох дитсадків - сучасні, функціональні, безпечні. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

Програма будівництва спортмайданчиків на території садочків – це другий етап розвитку спортивної інфраструктури для дітей та молоді. Ця робота розпочалась зі шкіл – поступово оновлюють спортивну базу для кожного закладу. Також спортмайданчики встановлені у садочках-новобудах та тих, де проводилась реконструкція.

У цьому році спортивні майданчики зробили на території садочків №21, що на вулиці Міліційній, та № 43 - на Чехова. «Як зміцнити дитячий імунітет? Активність на свіжому повітрі. Нові спортмайданчики у садочках - для цих цілей. Є де побігати і пограти. Дітям такі прогулянки подобаються», – каже Сергій Моргунов.

На нових майданчиках малеча може вчитися грати у волейбол, баскетбол, хокей, теніс, займатися гімнастикою на турніках та інших снарядах. Усі елементи спортивного комплексу враховують вікові особливості малят.

«До занять фізкультурою важливо залучати змалку. Здоров'я громади – це не лише про медицину. Вінничани, які звикли до спорту з дитячого садка, не уявлятимуть свого життя без пробіжки чи занять фітнесом. І пріоритет нашої команди – зробити спорт у Вінниці привабливим і доступним для всіх», – зазначив міський голова.

Нагадаємо, цього року також провели комплексну реконструкцію спортивного ядра школи №29, а також завершується масштабний проєкт з оновлення муніципального спорткомплексу на вул. Ак. Янгеля.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.