Сергій Моргунов закликав вінничан вакцинуватись: «Захистіть себе, рідних та Вінницю!»

25 серпня 2021, 11:30 (Відредаговано 25 серпня 2021, 17:28)

Міський голова звернувся до вінничан у фейсбук та закликав свідомо подбати про свій захист від небезпечної хвороби. Сергій Моргунов зазначив, що Вінниця першою в Україні розробила протокол лікування від COVID-19, проте тільки імунізація зменшує ризики інфікування та госпіталізації. Тому висловив сподівання, щоб Вінниця стала першим обласним центром з колективним імунітетом від коронавірусної хвороби.

«Тема коронавірусної хвороби і захисту від неї зараз дуже важлива і вона турбує мене, як голову громади, де живе 400 тисяч людей, – підкреслив Сергій Моргунов. – Це захист як кожного окремо мешканця, так і громади в цілому. Вінниця першою розробила протокол лікування від ковіду. І я дуже хочу, щоб саме Вінниця була першим обласним центром з колективним імунітетом від коронавірусної хвороби».

Міський голова зазначив, що Вінниця, як і вся країна, протистоїть страшному виклику пандемії COVID-19. Громаді довелось пережити важкий період за півтора року: «Медична сфера на межі колапсу, два локдауни, зупинки транспорту, зупинки підприємств. Падіння економіки: скорочення на заводах, закриті магазини, кафе, ринки, інші заклади. Всі сиділи вдома. Діти були позбавлені живого спілкування, бо школи теж перебували на карантині», - нагадав очільник громади.

«Найгірше в тому, що цієї осені все може знову повторитись. Але вихід є. Це вакцинація. Щеплення значно збільшує шанси не захворіти і мінімізує ризик госпіталізації. Вакцинація – це відповідальний і свідомий крок. Я і моя родина його зробили. Як міський голова, я переживаю за всю громаду і кожного вінничанина. Тому закликаю вас: вакцинуйтесь – захистіть себе, рідних та Вінницю!», – підсумував Сергій Моргунов у зверненні до мешканців громади.

Станом на сьогодні у Вінницькій міській територіальній громаді першу дозу отримали 57 756 вінничан, другу - 35 781 людина. Всього імунізували 93 537 містян https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=8387 .

Відеозвернення за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=v_EfnNWTcOI

Теми

Ще новини за темами «Міська рада»

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Програми міської ради

Програми розвитку Вінницької міської територіальної громади

Доступ до публічної інформації

Забезпечення права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію