Сергій Моргунов: «Завершуємо капітальний ремонт даху школи №9 на вул. Брацлавській»

29 листопада 2021, 10:44 (Відредаговано 30 листопада 2021, 16:41)

У одній з найстаріших шкіл міста, заснованій ще 1907 року, завершують капремонт покрівлі. Зношений дах школи №9, потребував заміни. Новий – з металочерепиці. Цей матеріал досить стійкий до перепадів температур та довговічний в експлуатації. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

«Нове покриття не тільки захищатиме приміщення від протікань, а й забезпечить кращий рівень енергозбереження. Створення комфортних для учнів навчальних закладів – пріоритет нашої команди. Цього року, наприклад, модернізуємо чотири міські школи. Готуємо також проєктну документацію на ремонт інших – як у місті, так і на приєднаних територіях», – каже Сергій Моргунов.

Приміщення більшості вінницьких шкіл будувались без врахування стандартів енергоефективності. Тому проведення осучаснення приміщень дуже важлива справа: як для комфорту дітей, так і для економії енергоносіїв.

Крім школи №9, комплексні ремонтні роботи проводяться у школі №13, що на Максима Шимка. Тут повністю замінили покрівлю – перекрили металочерепицею, встановили нові енергозберігаючі вікна, утеплили фасад. Продовжились роботи по школі №2, а також розпочата реконструкція гімназії №23.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочку

Вибрати дошкільний навчальний заклад та зареєструватись з онлайн сервісом тепер просто та швидко.