Директор департаменту охорони здоров’я

Директор департаменту організовує і координує роботу комунальних закладів та підприємств сфери охорони здоров`я Вінницької міської територіальної громади.

ШишОлександр Володимирович

Призначений на посаду 01.06.2016 року

 • Інфо
 • Біографія
 • Прийом
 • Декларації

Директор департаменту здійснює керівництво діяльністю департаменту та організовує і координує роботу комунальних закладів та підприємств сфери охорони здоров’я Вінницької міської територіальної громади з метою забезпечення дотримання вимог чинного законодавства про забезпечення в межах визначених законодавством прав членів територіальної громади в сфері охорони здоров’я.

Контакти

Шиш Олександр Володимирович

Кабінет: № 423

тел. : (0432) 59-50-14

E-mail: ShyshOV@vmr.gov.ua

 • Звернутися онлайн

  Написати електронне звернення до директора департаменту охорони здоров`я
 • Відповіді на звернення

  Переглянути відповіді на публічні звернення до директора охорони здоров`я
 • Народився 6 вересня 1971 року в м. Умань Черкаської області.

  В 1988 р. закінчив середню школу в смт. Новоархангельськ Кіровоградської області. В цьому ж році вступив до Вінницького медичного інституту ім. М.І. Пирогова, який закінчив в 1994 р. за спеціальністю "лікувальна справа". Пройшов інтернатуру з інфекційних хвороб на базі Вінницького державного медичного університету.

  У 2012 році отримав диплом магістра Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького за спеціальністю "Управління навчальним закладом", кваліфікація керівника підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання).

  В січні 2016 року закінчив з відзнакою Приватний вищий навчальний заклад "Київський інститут бізнесу та технологій" і здобув повну вищу освіту за спеціальністю "Менеджмент організацій та адміністрування", кваліфікація спеціаліста з менеджменту організацій і адміністрування, менеджера організації, викладача професійного навчально-виховного закладу.

  З 1996 р. прийнятий на роботу в Міську клінічну лікарню №4, де працював до квітня 2003 року. Обіймав посади підліткового терапевта, лікаря-фізіотерапевта.

  З грудня 1999 р. по квітень 2003 р. - заступник головного лікаря МКЛ №1 по інформаційно-аналітичній службі.

  В квітні 2003 року переведений на посаду заступника головного лікаря МКЛ №2 по поліклінічній роботі. В листопаді 2007 року звільнився в зв'язку із реорганізацією.

  З листопада 2007 р. по травень 2011 р. працював старшим науковим співробітником науково-дослідного відділу, старшим викладачем кафедри фізичної реабілітації ВСЕІ Університету "Україна".

  З червня 2011 р. по березень 2012 р. обіймав посаду заступника головного лікаря міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Вінниці. З березня 2012 р. по лютий 2016 р. - головний лікар міської станції швидкої медичної допомоги.

  З 12 лютого 2016 року призначений в.о. директора департаменту охорони здоров'я.

  З 01 червня 2016 року призначений на посаду директора департаменту.

  Одружений, має трьох дітей.

  Шановні громадяни!

  Звертаємо увагу на те, що відповідно до рішення виконавчого комітету від 18.11.2021р. № 2816 «Про призупинення проведення особистого прийому громадян керівництвом міської ради, керівниками виконавчих органів міської ради та розгляду скарг чи заяв за участю громадян» на період встановлення "червоного" рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Вінницької області з 18 листопада 2021 року призупиняються особисті прийоми громадян керівництвом міської ради, керівниками виконавчих органів міської ради та призупиняється розгляд скарг чи заяв за участю громадян.

  Пряма телефонна лінія:

  1-а середа з 12-00 до 13-00

  0432 59-50-14

  Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру:

 • Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік

 • Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2019 рік

 • Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік

 • Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік

 • Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік