Скарбничка перемог Вінницької дитячої музичної школи № 2 поповнилась нагородами Всеукраїнського відкритого конкурсу «Обдаровані»

07 вересня 2022, 11:52

Вихованці Вінницької дитячої музичної школи №2 вдало виступили на Vl Всеукраїнському відкритому конкурсі виконавців - інструменталістів «Обдаровані» (м. Київ). Учні відділу народних інструментів здобули перемоги у номінаціях «домра» та «баян» у своїх вікових категоріях.

Так, домристка Світлана Піскова на конкурсі демонструючи високу виконавську майстерність та гармонійність звучання домри отримала Гран-прі й грошову винагороду в розмірі 1000 грн (концертмейстер Ліпська С.Л.). Разом із родиною вона закупила продукти, виготовила солодкі смаколики, які надіслала військовим. Конкурс видався переможним і для домристки Катерини Кравчук. Вона стала лауреаткою І премії. Її концертмейстер - Інна Сергеєва.

Дівчатка з першого класу – відмінниці, постійно беруть участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах і за свої досягнення у музиці два роки поспіль отримували стипендії міського голови.

Викладачка домристок Валентина Піскова каже: «Мої учениці займаються вже 7 років. Вони із завзятістю ставляться до навчання, а особливо виступів». А ще пані Валентина розповіла, що Світлана Піскова з родини спадкових музикантів, переважно всі грають на домрі. А разом із Катериною Кравчук цей народний інструмент опановує й її сестричка-двійнятко - Вікторія, з якою вони виступають у дуеті. Іноді всі дівчатка об’єднуються у тріо. Також вони є учасницями зразкового ансамблю «Дзвінкі струни домри».

Виступ обдарованих вінницьких музикантів у Всеукраїнському конкурсі став призовим і в номінації «баян», де музичну школу представили – Артем Сорока та Владислав Пилипчук. Артем отримав диплом Gradus ad Parnassum за наполегливість у прагненні до майстерності, а Владислав став лауреатом І премії.

Надія Богданова, викладачка хлопців каже, що вони надзвичайно талановиті. «Кожного у музику привів свій шлях. Артем з малку чув, як грає дідусь на баяні, йому сподобалося звучання, тож уже шостий рік опановує гру на цьому інструменті. А Влад мріє писати музику, планує з нею пов'язати своє життя. Він навчається у школі восьмий рік. За цей час неодноразово ставав лауреатом міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів та стипендіатом міського голови».

Обоє конкурсантів займаються у шкільному оркестрі баяністів і акордеоністів під керівництвом Надії Богданової.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини