Старі шини, пластик та домашні відходи: прибрали ще одну малу річку Вінниці

23 травня 2022, 15:17

Відділ молодіжної політики спільно з курсантами Вищого професійного училища ЛДУ БЖД та Вінницька Молодіжна Рада долучилися до прибирання берегу водойми - р.Дьогтянець, у рамках проекту "Малі річки Вінниці".

«До річки Дьогтянець можна було б приходити та відпочивати місцевим. Проте тут все засмічено старими шинами, пластиком та домашніми відходами. Після прибирання - річка буде швидше текти та потрапляти вже в інші водойми без сміття. І сподіваємось, що все що ми робимо і показуємо – допоможе людям підвищити свою еко-свідомість та не смітити в місті», - говорить учасник толоки з Вінницької молодіжної ради Валентин.

«Закликаємо мешканців громади бути еко-свідомими: прибирати сміття біля своїх будинків, не засмічувати водойми та долучатися до прибирань. А також – не підпалювати траву та листя», - говорить курсант вищого професійного училища ЛДУБЖ Ілля Рихліцький.

Проєкт «Малі річки Вінниці» прописаний в Стратегії Вінниці 3.0.

«Молодь вже розуміє, що якщо ти тут прибрав, то вже ніколи смітити не будеш. А також дають поради та своїм прикладом заохочують й інших громадян долучатись до толок. Бо знаємо, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять!», - говорить начальниця відділу молодіжної політики Юлія Мончак.

Нагадаємо, що цього року вже проводились толоки на річці Тяжилівка та берегів малої річки, що знаходиться між вулицями Привокзальна та Лебединського.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Екологія

Екологічна веб-сторінка на офіційному сайті Вінницької міської ради