«Толока на дьогтянецькій луці»: вінничан запрошують долучитись до боротьби зі шкідливими рослинами поблизу малої річки

29 червня 2022, 12:51

У суботу, 2 липня, відбудеться толока поблизу малої річки Дьогтянець. Ця територія дуже різноманітна, а особливо цікавою є лука між вулицею Келецькою та Хмельницьким шосе. Втім, їй загрожує поширення інвазійних рослин: клена ясенелистого, дикого винограду, злинки однорічної, золотушника канадського та інших. Тож фахівці «Інституту розвитку міст» пропонують вінничанам долучитись до знищення цих шкідливих рослин поблизу Дьогтянця. Збір відбудеться біля будинку за адресою вул. Амосова, 100.

«Цієї суботи ми разом з містянами спробуємо припинити інвазію золотушника – агресивної рослини, яка з часом може повністю витіснити всіх інших мешканців луки. Запрошуємо долучитись вінничан, які небайдужі до природних просторів міста! А після спільної роботи, за частуванням, ми поговоримо про міські луки, біорізноманіття та інвазійні загрози», - говорить експертка з екології та озеленення КП «Інститут розвитку міст» Любов Колосова.

Фахівці КП «Інститут розвитку міст» радять вінничанам та усім, хто бажає долучитись до толоки, вдягнути зручний одяг. Також необхідно взяти з собою лопати, сонцезахисні окуляри та засіб від комах.

Місце зустрічі - поблизу будинку за адресою вул. Амосова, 100 об 11:00.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради

Екологія

Екологічна веб-сторінка на офіційному сайті Вінницької міської ради