Цього року у Вінниці відремонтували 15 дворів

28 вересня 2021, 16:05

Щороку відремонтованих прибудинкових територій у місті стає все більше. Цього року вдалося оновити 15 дворів у різних куточках Вінниці. Тут оновили тротуари, зробили вимощення навколо будинків, бордюри з пониженням для доступності маломобільних груп населення. А на умовах співфінансування на прибудинкових територіях встановлюють лавочки, облаштовують паркувальні місця тощо.

Цього року капітально відремонтували прибудинкові території за адресами: просп. Космонавтів, 41 та 43, пров. Комунальний, 5, вул. Гоголя, 6а, вул. Івана Миколайчука,19, вул. Антонова, 58, просп. Космонавтів, 24, вул. Порика, 3, просп. Юності, 77, просп. Юності, 79, просп. Юності, 81, вул. Оводова, 13, вул. Грушевського, 66, вул. Ващука, 7 та вул. Грибоєдова, 10.

«Коли формувався проєкт міського бюджету на 2021 рік, то враховуючи виклики пандемії коронавірусу, ми давали заявку по мінімальній потребі. І внесли у план цього року комплексний ремонт 8 прибудинкових територій. Але в ході ремонтних робіт виявилось, що багато мешканців висоток прагнуть, щоб подвір’я біля їхнього будинку було облаштоване. Вони згодні долучатися до міської програми дольової участі, за якою 70% робіт фінансує міська рада, 30% – співвласники багатоповерхівок. Коли є ініціатива від людей – її треба підтримувати. І наразі ми відремонтували 15 прибудинкових територій», - повідомив директор департаменту житлового господарства міської ради Роман Фурман.

Варто зазначити, що за результатами щорічного всеукраїнського муніципального опитування, яке цьогоріч проводив Міжнародний республіканський інститут (IRI), Вінниця є лідером серед українських міст з облаштування дворів та прибудинкових територій багатоповерхівок.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його