Цьогоріч у Вінниці планують відкрити сучасний спортивний зал для занять різними видами єдиноборств

11 лютого 2022, 14:11

У Вінниці на вулиці Келецькій, 94а реконструюють приміщення, яке невдовзі стане тренувальним майданчиком для спортсменів. Тут вже оздобили стіни, зробили підвісну стелю та замінили вікна і двері. Цьогоріч планують встановити електрообладнання, закупити меблі та спортивний інвентар, озеленити територію біля приміщення. Відкрити сучасний спортивний зал для занять боксом планують наприкінці цього року.

У відремонтованій будівлі облаштовують спеціалізовану залу для єдиноборств. Приміщення оснастили сучасною вентиляційною системою. Також для комфорту спортсменів зробили роздягальню, душові та санвузол. На третьому поверсі спортзалу буде ринг. На другому – тренажерний зал та кабінети адміністрації спортивної школи.

«У приміщенні завершили загальнобудівельні роботи: оздобили стіни, зробили перегородки, уклали керамічну плитку на підлогу, влаштували каркас підвісної стелі, встановили вікна та металопластикові двері, замінили водопровід та каналізацію. Також пофарбували фасад будівлі в червоно-сірий колір, зробили вимощення доріжок та основу для тротуарів із щебеневої суміші», - розповів директор міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця» Юрій Будяк.

Цьогоріч у приміщенні планують встановити систему електроосвітлення, закупити обладнання, меблі та спортивний інвентар. У планах також облаштувати територію – заасфальтувати дорогу, укласти бруківку, встановити архітектурні форми, зробити місця для паркування авто, поставити лавочки та турніки, озеленити територію.

Завершити ремонтні роботи планують вже наприкінці цього року.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його