Цьогоріч у Вінниці планують відремонтувати дахи 24 багатоповерхівок

14 лютого 2022, 15:22

У Вінницькій міській територіальній громаді продовжують ремонтувати дахи у багатоквартирних будинках. Роботи проводять як на умовах співфінансування з мешканцями, так і для будинків ОСББ, що обрали ремонт покрівлі в рамках програми підтримки об’єднань співвласників. В цьому році планують капітально полагодити дахи у 24 багатоповерхівках. Наразі роботи тривають на шести багатоквартирних будинках.

Щороку у багатоквартирних будинках Вінниці ремонтують дахи. Капітальні ремонти проводять на умовах співфінансування, де 70% витрат покриває міський бюджет, решту грошей - 30% - сплачують мешканці. Однак, якщо жителі бажають створити об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, то один з видів капітальних робіт можливий виключно за бюджетні кошти. А якщо будинок зведений до 1970 року, фінансова підтримка надається на ремонт двох конструктивних елементів.

«У 2022 році заплановано відремонтувати покрівлі у 24 багатоквартирних будинках. 22 висотки отримають капітальний ремонт даху виключно за кошти міського бюджету, оскільки мешканці цих будинків створили ОСББ. Зазначу, що ремонт дахів вже кілька років поспіль найпопулярніший вид капремонту. Кількість будинків, де полагодять покрівлі, може змінюватися впродовж року. Все залежить від фінансових можливостей бюджету громади та ініціативи мешканців долучитися до програми співфінансування», - розповів директор департаменту житлового господарства міської ради Роман Фурман.

Наразі майстри лагодять дахи на шести багатоповерхівках за адресами: вул. Магістратська, 102, вул. Хлібна, 25, вул. Ар. Артинова, 29, вул. Г.Успенського, 69, вул. Саксаганського, 13 та вул. Магістратська, 110.

Нагадаємо, що на умовах співфінансування у будинках ремонтують також інженерні мережі, щитові, герметизують міжпанельні стики, лагодять ліфти, замінюють вікна, роблять благоустрій прибудинкових територій.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Єдиний Рахунок у місті Вінниці

Проєкт «Єдиний Рахунок» покликаний виконувати функції єдиного розрахункового центру, який консолідує нарахування, прийом та обробку платежів за житлово-комунальні послуги

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Реєстр зборів співвласників будинків

Оприлюднення результативних частин протоколів рішень, які прийняті зборами співвласників багатоквартирних будинків

Житлове господарство

Інформаційна веб-сторінка щодо комплексного розвитку житлово-комунального господарства міста