Цьогоріч у Вінниці виконали капітальний ремонт внутрішньо-будинкових інженерних мереж у 12 будинках

01 вересня 2022, 11:51 (Відредаговано 01 вересня 2022, 11:54)

У Вінницькій міській територіальній громаді продовжують модернізувати багатоповерхівки. Зокрема, на замовлення департаменту житлового господарства проводять сезонні роботи із заміни внутрішньо-будинкових інженерних мереж, які за період експлуатації стали непридатними. В результаті робіт покращиться якість послуги холодного та гарячого водопостачання і опалення.

За перше півріччя роботи з модернізації інженерних мереж провели вже у 12 будинках. Наразі роботи тривають у 5 багатоповерхівках. Зокрема, там виконують роботи з заміни систем водопостачання та опалення. Про важливість оновлення інженерних мереж та подальші результати таких робіт розповідає директор департаменту житлового господарства ВМР Роман Фурман.

«Оновлення інженерних мереж - це важливо, адже саме від належного стану мереж залежить чи зможуть містяни отримувати якісні послуги безперебійно. Окрім того, оновлення цього конструктивного елементу унеможливить виникнення аварійних ситуацій всередині будинку, – каже Роман Фурман. – Усі українці неодноразово чули про те, що в умовах війни зима буде дуже складною. І вінничани – не виключення. До нас постійно надходять звернення по допомогу в оновленні будинків. Ми робимо усе можливе, аби допомогти усім охочим, але зараз відчуваємо труднощі з фінансуванням та допомогти усім, на жаль, не в змозі. Тому я закликаю вінничан зробити усе, що в їхніх силах, та підготуватися до опалювального сезону вже зараз».

Він також додав, що в першу чергу департамент житлового господарства розглядає ініціативи співвласників багатоповерхівок, які готові взяти участь у співфінансуванні робіт капітального характеру. Зараз сили комунальників зосереджують на модернізації конструктивних елементів, що допоможуть вінничанам підготувати будинки до опалювального сезону.

Нагадуємо, роботи з модернізації багатоповерхівок виконують в рамках Програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства Вінниці на 2019-2024 роки та на умовах дольової участі, де мешканці сплачують 30% вартості, а решту – 70% – фінансують з бюджету громади. У разі, якщо жителі бажають створити об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, то один з видів капітальних робіт вони можуть отримати за кошти міського бюджету.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Єдиний Рахунок у місті Вінниці

Проєкт «Єдиний Рахунок» покликаний виконувати функції єдиного розрахункового центру, який консолідує нарахування, прийом та обробку платежів за житлово-комунальні послуги

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Реєстр зборів співвласників будинків

Оприлюднення результативних частин протоколів рішень, які прийняті зборами співвласників багатоквартирних будинків

Житлове господарство

Інформаційна веб-сторінка щодо комплексного розвитку житлово-комунального господарства міста