У 2022 році планують відремонтувати інженерні мережі у 18 вінницьких будинках

02 лютого 2022, 15:11

У Вінниці продовжують лагодити інженерні мережі у багатоквартирних будинках. Роботи проводять як на умовах співфінансування з мешканцями, так і для будинків ОСББ, що обрали ремонт інженерних мереж по програмі підтримки об’єднань співвласників. В цьому році капітально відремонтують інженерні комунікації у 18 багатоповерхівках. Наразі роботи тривають у чотирьох багатоквартирних будинках, в одному – капремонт завершили.

Щороку у Вінницькій міській територіальній громаді у багатоквартирних будинках ремонтують інженері мережі. Роботи виконують в рамках Програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства Вінниці на 2019-2024 роки та на умовах співфінансування, де мешканці сплачують 30% вартості, решту - 70% - фінансують з бюджету громади.

«У 2022 році заплановано відремонтувати інженерні мережі у 18 багатоквартирних будинках. Наразі роботи тривають у чотирьох багатоповерхівках, в одному будинку капремонт вже завершили. Також на умовах співфінансування у будинках ремонтують щитові, герметизують міжпанельні стики, лагодять дахи, замінюють вікна на енергоефективні та проводять капітальний ремонт ліфтів. Ми готові розглянути ініціативи співвласників будинку, які хочуть долучитися до співфінансування робіт та скористатися можливістю осучаснити свій дім», - розповів директор департаменту житлового господарства міської ради Роман Фурман.

Також Роман Фурман нагадав, що у багатоповерхівках, де створюють ОСББ, є можливість зробити один капітальний ремонт за рахунок міського бюджету. А якщо будинок зведений до 1970 року, то фінансова підтримка надається на ремонт двох конструктивних елементів.

Наразі інженерні мережі лагодять у будинках за адресами: вул. Волошкова, 8, та вул. Б. Ступки, 21 – тут замінюють труби мереж холодного водопостачання. У будинку на вул. М. Литвиненко-Вольгемут, 56 оновлюють мережі холодного та гарячого водопостачання. А співвласники багатоквартирного будинку по вул. Саксаганського, 15 підійшли до питання комплексно: там окрім заміни труб холодного та гарячого водопостачання, оновлять і труби каналізаційних мереж. У будинку на вулиці В. Стуса, 32 капітальний ремонт інженерних комунікацій завершили.

Нагадаємо, що впродовж 2021 року у Вінниці капітально відремонтували інженерні мережі у 43 багатоповерхівках.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Єдиний Рахунок у місті Вінниці

Проєкт «Єдиний Рахунок» покликаний виконувати функції єдиного розрахункового центру, який консолідує нарахування, прийом та обробку платежів за житлово-комунальні послуги

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Реєстр зборів співвласників будинків

Оприлюднення результативних частин протоколів рішень, які прийняті зборами співвласників багатоквартирних будинків

Житлове господарство

Інформаційна веб-сторінка щодо комплексного розвитку житлово-комунального господарства міста