У дворі на вул. Порика,13 облаштували дитячий майданчик

10 вересня 2021, 10:29

Нещодавно у Вінниці завершили роботи по створенню ще одного дитячого та спортивного майданчика. Тут встановили ігровий комплекс, різні гойдалки, спортивні тренажери та гімнастичний комплекс. Також – ігровий елемент для дітей з інвалідністю – спеціальні баскетбольні кільця.

У Вінниці продовжується встановлення дитячих та спортивних майданчиків у різних куточках міста. Завдяки цьому маленькі вінничани можуть гратись поблизу своїх осель.

«Днями завершились роботи по встановленню нового майданчика на Вишеньці, а саме – на вулиці Порика біля будинку №13. Тут діти можуть розважатись на ігровому комплексі «Космос», гойдатись на каруселі. Також тут є подвійна гойдалка, балансир для двох, гойдалка на пружині «Мотоцикл». Поставили на майданчику ігровий елемент для дітей з інвалідністю – спеціальні баскетбольні кільця», – каже директор департаменту міського господарства міської ради Віталій Місецький.

На спортивному майданчику влаштовано тренажери – «Жим сидячи від грудей», «Жим ногами горизонтальний», «Орбітрек», «Повітряний ходок на одного» «Твістер», гімнастичний комплекс «Шестигранник». На майданчику влаштували гумове покриття та покриття плитки ФЕМ. Також зробили зовнішнє освітлення та огородили. Встановили інформаційний стенд, лави та урни.

Дитячий та спортивний майданчик збудовано на умовах співфінансування за рахунок коштів бюджету Вінницької МТГ та коштів мешканців.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його