У Вінниці підприємства житлово-комунальної сфери починають підготовку до наступного опалювального сезону

28 квітня 2022, 16:14

У Вінницькій громаді підготовка галузі житлово-комунального господарства до роботи в наступному осінньо-зимовому сезоні традиційно проводиться у міжопалювальний період. Це дає можливість підприємствам-надавачам послуг своєчасно провести ремонтні роботи, перевірити мережі, заготовити матеріали тощо. 28 квітня виконком міської ради на своєму черговому засіданні ухвалив відповідне рішення, яким визначено обсяги та перелік робіт, котрі надавачі комунальних послуг, управлінські компанії та дорожні служби мають виконати до початку опалювального сезону 2022-2023 років.

Йдеться про проведення ремонтних робіт на котельнях, мережах, об’єктах водопровідного і каналізаційного господарства. Підготовку до зими прибиральної і снігоочисної техніки, а також багатоповерхових будинків житлового фонду.

«Вже багато років підготовка до наступного опалювального періоду у нашій громаді стартує навесні. Готуватись до зими потрібно завчасно і мати в запасі час, аби провести всі необхідні ремонтні роботи на котельнях, здійснити випробування тиску в системах, закупити ті ж протиожеледні матеріали. Так само потрібно перевірити і підготувати спецтранспорт, який працює в холодну пору року на вулицях міста, - говорить заступник міського голови Микола Форманюк. - Виконавчий комітет міської ради сьогодні ухвалив рішення про підготовку галузі житлово-комунального господарства до роботи в наступному осінньо-зимовому періоді. Всі підприємства, служби і управлінські компанії мають визначені обсяги і перелік необхідних робіт, які потрібно провести. Сподіваємось, що не буде ніяких форс-мажорів, і ми в плановому режимі виконаємо всі заплановані заходи».

Зокрема, комунальне підприємство «Вінницямісьтеплоенерго» у міжопалювальний період має виконати поточний ремонт 48 котелень, 63 центральних теплових пунктів, 419 індивідуальних теплопунктів та 1445 теплових камер. Також капітально відремонтувати 3 котла та замінити 2,3 км теплових мереж.

Інша теплопостачальна організація, КП «Вінницяоблтеплоенерго», запланувала провести поточний ремонт 14 котелень, 50 котлів, 91 теплової камери, шести центральних теплопунктів та одного - індивідуального. Крім того, проводитиметься заміна майже кілометра тепломереж.

Ще одне обласне підприємство, КП «Вінницяоблводоканал», до початку наступного опалювального сезону буде виконувати поточний ремонт насосних агрегатів всіх каналізаційно-насосних станцій, 210 каналізаційних та 215 водопровідних колодязів і камер, 9-ти водорозбірних колонок тощо. Також заплановані ремонт та заміна пів сотні пожежних гідрантів, одного кілометра мереж каналізації і 3,5 км аварійних водопроводів. Крім того, буде проводитись поточний ремонт 38 та капремонт 2-х насосних агрегатів водопровідно-насосних станцій.

А комунальні служби до наступного осінньо-зимового періоду проведуть очищення сотні колодязів питної води загального користування та ремонт 60 криниць.

Серед робіт, які будуть виконуватись АТ «Вінницягаз», заплановані комплексне приладове обстеження 244 км газових мереж, реконструкція десяти газорегулюючих пунктів, а також 9 станцій катодного захисту.

СО «Вінницькі міські електричні мережі» АТ «Вінницяобленерго» в міжопалювальний період проведуть заміну 29 опор повітряних ліній електропередач 10/0,4 кВ та майже 1,8 км повітряних і кабельних ліній, а також плановий ремонт обладнання 537-ми та капітальний ремонт обладнання і будівель 23-х трансформаторних підстанцій.

Ще один підрозділ АТ «Вінницяобленерго», СО «Вінницькі центральні електричні мережі», - планує замінити 35 опор повітряних ліній електропередач 10/0,4 кВ та близько 2,4 км повітряних ліній. Крім того, буде здійснено плановий ремонт обладнання 30-ти та капремонт обладнання і будівель 2 трансформаторних підстанцій.

Дорожні служби до настання холодів мають підготувати протиожеледні матеріали, а також спецтранспорт для роботи в зимовий період. Загалом 122 одиниці, в тому числі снігоочищувачі, трактори, вишки, снігонавантажувачі, автогрейдери, бульдозери, самоскиди та інша спеціалізована техніка.

Що стосується підготовки до опалювального сезону житлового фонду, то управлінські компанії мають провести поточний ремонт понад 22 тис. м2 покрівель багатоповерхових будинків, відремонтувати та замінити майже 17 тис. метрів внутрішньобудинкових інженерних мереж, виконати ремонт 290 електрощитових, замінити майже 200 м2 вікон у під’їздах висотних будинків на енергозберігаючі. Також провести заміну майже тисячі ламп на енергозберігаючі світильники з акустичними вимикачами для зменшення споживання електроенергії у під’їздах та підвальних приміщеннях.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Єдиний Рахунок у місті Вінниці

Проєкт «Єдиний Рахунок» покликаний виконувати функції єдиного розрахункового центру, який консолідує нарахування, прийом та обробку платежів за житлово-комунальні послуги

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Реєстр зборів співвласників будинків

Оприлюднення результативних частин протоколів рішень, які прийняті зборами співвласників багатоквартирних будинків

Поточний ремонт житлового фонду

План поточного ремонту житлового фонду управлінськими компаніями