У Вінниці підписали Меморандум про співпрацю в галузі культури і мистецтва

05 листопада 2021, 11:27

Днями у Вінницькій міській раді підписали Меморандум про співпрацю та взаємодію у галузі культури і мистецтва між військовими частинами 3008 та 3028 Західного оперативного-територіального об’єднання Національної гвардії України та департаментом культури Вінницької міської ради.

Метою Меморандуму є співпраця між сторонами щодо покращення допомоги в організації культурного відпочинку військовослужбовців Національної гвардії України та популяризації культурно-мистецького життя у Вінницькій міській територіальній громаді.

«Ми уже не один рік спостерігаємо плідну співпрацюємо між Національною гвардією України та нашими культурними закладами. Підписання меморандуму – це подальший крок нашого партнерства. Приємно, що ви завжди долучаєтеся до культурних заходів, історичних подій нашого міста. Ми пишаємося тим, що разом з вами ми робимо гарні культурні справи. Я впевнена, що наша подальша співпраця буде лише зміцнюватися», - зазначила заступниця Вінницького міського голови Галина Якубович.

Меморандум передбачає об’єднання зусиль для розвитку освітнього, інтелектуального, культурного рівнів та організації якісного дозвілля військовослужбовців Національної гвардії України та членів їхніх родин.

«Ми сподіваємось на те, що наші військовослужбовці зі своїми сім’ями частіше будуть відпочивати та відвідувати культурно-мистецькі заходи: кінопокази, концерти, виставки. Маю надію, що наше партнерство буде тільки покращуватися», - зауважив директор департаменту культури Вінницької міської ради Максим Філанчук.

Командири військових частин наголосили на важливості укладених домовленостей та висловили вдячність за культурну підтримку гвардійців та існуючу співпрацю. Сподіваються на ще більш плідну взаємодію в майбутньому.

«Я вдячний присутнім за підтримку і важливий внесок у культурний розвиток військовослужбовців Національної гвардії України. Завдяки нашій співпраці, солдати строкової служби матимуть можливість ознайомитися з новою українською літературою, відвідати музеї міста, ознайомитися з історією Вінниці. Підписана угода зміцнить наші вже напрацьовані партнерські зв’язки», - зазначив командир військової частини 3008 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України полковник Володимир Джула.

«Для військовослужбовців Національної гвардії відвідування культурних закладів – це своєрідна реабілітація. Від нашої з вами співпраці залежить культурне виховання особового складу. Я переконаний, що це піде лише на користь нашим військовим», - наголосив полковник військової частини 3028 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України Богдан Вакулко.

На завершення заходу культурні та мистецькі заклади міста отримали подяки від особового складу військових частин 3008 та 3028 за багаторічну плідну співпрацю.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини