У Вінниці повністю відновили дахи двох будинків після ракетного обстрілу, продовжують замінювати вікна

05 вересня 2022, 14:34 (Відредаговано 05 вересня 2022, 14:49)

У рамках аварійно-відновлювальних робіт у багатоквартирних будинках, що постраждали внаслідок ракетного обстрілу 14 липня вже завершили капремонт покрівлі у двох будинках за адресами вул. Винниченка, 35 та просп. Коцюбинського, 35. Про це повідомляють у департаменті житлового господарства ВМР.

Тим часом триває відновлення дахів чотирьох багатоповерхівок. Окрім того, будівельники замінюють вікна, які повибивало ударною хвилею у під’їздах багатоповерхівок. Станом на сьогодні, 5 вересня, вікна замінили у 12 будинках та продовжують монтажні роботи у 14.

«Аварійно-відновлювальні роботи передбачають капітальний ремонт покрівель у шести будинках та заміну вікон у місцях загального користування у 30. Ми завершили відновлення двох дахів та замінили вікна у 12 багатоповерхівках. Роботи плануємо завершити до кінця вересня, - каже директор департаменту житлового господарства Роман Фурман. - Щоправда, у разі погіршення погодних умов, робітники змушені будуть працювати, коли немає дощу, щоб не допустити протікання та підтоплень квартир».

Нагадаємо, у перші дні після теракту, за дорученням міського голови Сергія Моргунова, у Вінниці були створені спеціальні комісії з обстеження пошкодженого нерухомого майна. За результатами фотофіксації та аналізу завданих збитків підготували заключення з переліком будинків, що потребували ремонту.

«Рішення про те, які саме будинки потребують негайної модернізації приймали на основі висновків експертних комісій. Вже після ухвалення виконкомом рішення про виділення коштів на відновлення будинків ми одразу приступили до робіт», - розповідає Роман Фурман.

За його словами, на останній сесії Вінницької міської ради виділили кошти на відновлення пошкоджених будинків.

«Позиція міської влади полягає у тому, що аварійно-відновлювальні роботи повинні завершити до початку опалювального сезону. І ми продовжуємо робити усе можливе аби досягнути цієї мети», - додав він.

…Внаслідок ракетного обстрілу було пошкоджено 49 багатоквартирних будинків і 29 – приватних.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Єдиний Рахунок у місті Вінниці

Проєкт «Єдиний Рахунок» покликаний виконувати функції єдиного розрахункового центру, який консолідує нарахування, прийом та обробку платежів за житлово-комунальні послуги

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Реєстр зборів співвласників будинків

Оприлюднення результативних частин протоколів рішень, які прийняті зборами співвласників багатоквартирних будинків

Про загальну мобілізацію

Інформація, пов'язана з проведенням загальної мобілізації