У Вінниці позначають табличками та покажчиками місця для укриття людей у разі надзвичайних ситуацій

09 лютого 2022, 15:24 (Відредаговано 09 лютого 2022, 15:38)

У Вінниці регулярно проводиться робота з підготовки до укриття населення у випадках надзвичайних ситуацій. Сьогодні, 9 лютого, у Вінниці відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На ньому йшлося про необхідність привести відповідні приміщення у належний санітарний та протипожежний стан. Місця розташування таких об’єктів потрібно позначити табличками та покажчиками.

"Комісія вирішила, що керівники підприємств, установ, організацій, управляючі компаніями, управителі, незалежно від форми власності та підпорядкування, голови правлінь ОСББ, (крім балансоутримувачів (власників) сховищ, протирадіаційних та найпростіших укриттів) повинні визначити для укриття населення (працівників) підвальні, цокольні та інші заглиблені приміщення, а при конструктивній відсутності таких - перші поверхи будівель. Також потрібно привести їх у належний санітарний та протипожежний стан, звільнити від сміття, впорядкувати входи", - розповів начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності міської ради Олег Парфілов.

Місця розташування укриттів потрібно позначити за допомогою табличок (написів) та покажчиків руху до них. А на дошках оголошень - розмістити інформацію про місця розташування укриттів і правила перебування в них.

Мешканці індивідуальних житлових та садових будинків повинні використовувати для укриття належні їм підвальні, цокольні та інші приміщення. Старостам старостинських округів, головам квартальних комітетів потрібно визначити кількість мешканців, що проживають у кожному індивідуальному житловому та садовому будинку і використовують для укриття належні їм підвальні, цокольні, інші заглиблені приміщення. А при відсутності таких - перші поверхи будівель.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Департамент цивільного захисту

Контакти:
(0432) 59-50-77, факс (0432) 59-51-45
parfilov@vmr.gov.ua

Ще новини за темами