Акція "Вакцинуйся. Збережи життя"

Вакцинуйтеся та візьміть участь у акції - виграйте автомобіль! У розіграшу також - 50 телевізорів та 50 велосипедів!

У Вінниці продовжується вакцинальна кампанія від гострої коронавірусної хвороби COVID-19

09 серпня 2021, 10:39

7 та 8 серпня у Вінниці в Центрі вакцинації населення, який розмістився на Вишеньці в ТРЦ «Мегамолл», імунізували 873 людини. Від початку вакцинальної кампанії першу дозу отримали 46086 вінничан, повний курс щеплень пройшли 27076 людей.

«Також в будні дні вінничани можуть імунізуватись від коронавірусу і в Центрі вакцинації населення, який працює в Міському палаці мистецтв «Зоря». Тут щеплюють препаратом «Moderna». Центр працює з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 14:00. Тут можуть вакцинуватись вінничани, яким виповнилось 18 років», – каже директор департаменту охорони здоров'я міської ради Олександр Шиш.

Крім того, імунізуватись можна в Центрах первинної медико-санітарної допомоги в пунктах вакцинації. Вони працюють без вихідних з 9-00 до 13-00. Тут роблять щеплення першою дозою та ревакцинацію другою дозою препаратом «CoronaVaс». Також в пунктах щеплень можна імунізуватись вакциною «Spikevax (Moderna)» (за попереднім записом) та ревакцинуватись другою дозою вакцини «Соmirnaty» (також за попереднім записом).

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Акція "Вакцинуйся. Збережи життя"

Вакцинуйтеся та візьміть участь у акції - виграйте автомобіль! У розіграшу також - 50 телевізорів та 50 велосипедів!

Вакцинація від COVID-19

Уся інформація про вакцинацію від коронавірусної інфекції