У Вінниці продовжують працювати над відновленням будинків, що зазнали пошкоджень внаслідок теракту 14 липня

19 серпня 2022, 17:18

У Вінниці продовжують працювати над усуненням наслідків терористичної атаки. Як розповіли у департаменті житлового господарства, комунальники відновлюють будинки, які опинилися в епіцентрі теракту, що стався 14 липня у середмісті. Наразі капітальні ремонти покрівель тривають на шести багатоповерхівках. Загальний обсяг робіт складає понад 4,5 тисячі квадратних метрів. Окрім того, розпочали роботи із монтування вікон у під’їздах.

Станом на сьогодні, 19 серпня, роботи з капітального ремонту покрівлі проводять за адресами:

  • вул. Винниченка, 35;
  • просп. Коцюбинського, 35;
  • просп. Коцюбинського, 37;
  • просп. Коцюбинського, 56;
  • вул. Острозького, 55;
  • вул. Бевза, 2.

«Коли виконком ухвалив рішення про виділення коштів на заміну віконних та дверних блоків у під’їздах багатоквартирних житлових будинків, які постраждали внаслідок ударної хвилі від ракетних обстрілів 14 липня та враховуючи, що погодні умови могли спричинити підтоплення під’їздів, ми одразу ж приступили до робіт. На сьогодні в 11 багатоквартирних будинках влаштували нові енергозберігаючі пластикові вікна в місцях загального користування. Роботи плануємо виконати у 30 будинках», – каже директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.

Він також додав, що через ракетний обстріл постраждало приватне нерухоме майно, зокрема, у квартирах вінничан, які проживають поблизу площі Перемоги, вибило вікна.

«Щодня до нас продовжують надходити заяви від вінничан і ми оперативно реагуємо на них – проводимо обстеження квартир та фіксуємо завдані збитки, аби надалі постраждалі могли отримати відшкодування від держави», – каже Роман Фурман.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Єдиний Рахунок у місті Вінниці

Проєкт «Єдиний Рахунок» покликаний виконувати функції єдиного розрахункового центру, який консолідує нарахування, прийом та обробку платежів за житлово-комунальні послуги

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Реєстр зборів співвласників будинків

Оприлюднення результативних частин протоколів рішень, які прийняті зборами співвласників багатоквартирних будинків

Житлове господарство

Інформаційна веб-сторінка щодо комплексного розвитку житлово-комунального господарства міста