У Вінниці розробили «Дорожню карту біженця»

12 березня 2022, 11:35

У Вінницькій міській раді створили пам’ятку «Дорожня карта особам, евакуйованим з територій України, де відбуваються бойові дії». Мета - надати необхідну інформацію з питань соціального захисту та запропонувати алгоритм дій для людей, які прибувають у місто як біженці.

У департаменті соціальної політики Вінницької міської ради створили пам’ятку «Дорожня карта особам, евакуйованим з територій України, де відбуваються бойові дії». Тут зібрана вся необхідна інформація для біженців, які прибули до Вінниці. Перш за все, у пам’ятці роз'яснюють, куди звертатись для тимчасового поселення. Крім того, є розділ, де зазначається, як діяти переселенцям, якщо вони бажають залишитись у Вінниці.

У пам’ятці йдеться про те, які необхідно мати документи та куди звертатись, щоб отримати адресну державну допомогу, житлову субсидію та пільги.

Також в карті вказаний телефон «гарячої лінії» пенсійного фонду та - психологічної допомоги.

Крім того, наявна інформація, як і де можна отримати медичну допомогу. А ще розповідається про те, які послуги надаються громадянам похилого віку та людям з інвалідністю і де їх отримати.

У «дорожній карті» також зазначається, куди необхідно звертатись щодо працевлаштування або отримання статусу безробітного, а також як стати на облік у військкоматі. «У цій пам'ятці зібрана уся корисна та необхідна інформація для переселенців. Адже розуміємо: люди в розпачі, прибули в чуже місто і їм необхідна допомога, а куди звертатись - не знають. От і з’явилась ідея створити таку пам’ятку. Її переселенці зможуть отримати на залізничному вокзалі, в місцях тимчасового перебування, аптеках, прозорих офісах та волонтерських центрах», - розповідає директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Також пам'ятку можна завантажити на офіційному сайті Вінницької міської ради за посиланням https://www.vmr.gov.ua/bizhentsiam

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Корисні посилання

Перелік посилань на корисні сторінки, що опубліковані у мережі Інтернет: