У Вінниці відбувся патріотичний благодійний ярмарок: виручені кошти спрямують на ЗСУ
18 серпня 2023, 16:37
Організатори заходу: Департамент соціальної політики, Департамент культури Вінницької міської ради та Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб. А також актор театру, кіно та дубляжу Михайло Жонін, який разом зі своїм благодійним проєктом «Разом до перемоги» завітав у понад 50 міст України, а сьогодні – у Вінницю.
Ярмарок розпочався концертом. Виступали вокальний ансамбль «З роси і води», танцювали підопічні Вінницького територіального центру надання соціальних послуг та багато інших.
«Ми щиро дякуємо волонтерам за те, що долучилися до такої важливої ініціативи - ярмарку на підтримку ЗСУ. Безумовно, війна зробила нас сильнішими. Військові, медики, підприємці, просто небайдужі люди та навіть діти докладають зусиль та наближають перемогу. І ми впевнені – Перемога за нами», – зауважила директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова.
Попри повітряну тривогу, яка ненадовго перервала захід, вінничани залишились задоволеними. Подекуди вони утворювали навіть черги, купуючи випічку, пиріжки, куштуючи лимонади та тістечка. Популярністю користувалася і патріотична продукція. Її представили, зокрема, родина Сташевських: мама Надія та три її доньки. Дівчата власноруч роблять прикраси з бісеру та стрічок.
На ярмарку були також представники Міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» імені Раїси Панасюк. Як розповіла директорка центру Олена Чорнобривенко, мами підопічних приготували домашню випічку. Зібрані кошти спрямують на одну з вінницьких бригад.
Представники благодійного фонду «Sota Help» також продавали різні смаколики: випічку, торти, домашній хліб та патріотичні вареники жовто-блакитного кольору. Була і локація ГО «Українського офісу здоров'я». Там відвідувачі могли виміряти тиск та рівень цукру в крові.
Родзинка ярмарки – благодійна лотерея. Організатори розіграли тубус від гранатомета, розмальований майстринею Ладою Клименко. Кошти передадуть військовим третьої окремої штурмової бригади.
Вінничани також залишились задоволеними ярмарком. Пані Ганна прийшла сьогодні з двома синами 7 і 10 років. «Мені подобається, що в місті організовують такі події. Це і пізнавально, і корисно, адже збирають гроші на підтримку ЗСУ».
«Такі акції повинні проводитися системно для того, щоб люди могли допомогти нашому війську. Вінничани розуміють необхідність того, щоб забезпечити наші Збройні Сили необхідним оснащенням. Ми повинні пам’ятати, що наші хлопці роблять все, щоб наблизити Перемогу. І ми, в тилу, маємо їм в цьому допомагати усіма силами», – зазначив депутат Вінницької міської ради та координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Володимир Малінін.
Натисніть на зображення, щоб збільшити його
Натисніть на зображення, щоб збільшити його
Натисніть на зображення, щоб збільшити його
Департамент соціальної політики
Контакти:
+380432504350
gupszn@vmr.gov.ua
Контакти:
(0432) 59-51-31
brovchakd@vmr.gov.ua
Ще новини за темами
-
06 червня 2026, 12:19
Популяризація культурного життя та читання. У Вінниці відкрили першу флагманську книгарню «Книголенд»
-
03 червня 2026, 12:23
Внутрішньо переміщених осіб у Вінницькій громаді просять пройти анкетування щодо необхідної підтримки
-
02 червня 2026, 17:04
Вінницька громада привітала містянку зі 100-річним ювілеєм
-
28 травня 2026, 10:21
Вінниця зручна для всіх. У школах та садочках міста понад 70 дітей з особливими освітніми потребами отримують послугу супроводу під час інклюзивного навчання
-
25 травня 2026, 15:10
Автентичний спів Поділля: народний ансамбль «З роси й води» прославив Вінницю на фольклорному конкурсі в Ужгороді
-
22 травня 2026, 14:27
Учнів пришкільних таборів запрошують у Вінницький планетарій на захопливі астрономічні пригоди
Пов'язані новини
Усі новини-
03 червня 2026, 12:23
Внутрішньо переміщених осіб у Вінницькій громаді просять пройти анкетування щодо необхідної підтримки
-
02 червня 2026, 17:04
Вінницька громада привітала містянку зі 100-річним ювілеєм
-
28 травня 2026, 10:21
Вінниця зручна для всіх. У школах та садочках міста понад 70 дітей з особливими освітніми потребами отримують послугу супроводу під час інклюзивного навчання
-
25 травня 2026, 15:10
Автентичний спів Поділля: народний ансамбль «З роси й води» прославив Вінницю на фольклорному конкурсі в Ужгороді
-
22 травня 2026, 14:27
Учнів пришкільних таборів запрошують у Вінницький планетарій на захопливі астрономічні пригоди
-
22 травня 2026, 13:06
У Вінниці комісія з надання житлових ваучерів від держави продовжує розглядати заяви
Схожі сервіси
Усі сервіси
Підтримка книговидання про Вінницю
Вінницька міська рада впроваджує Програму підтримки книговидання про Вінницю, метою якої є стимулювати видання якісної й різноманітної книжкової продукції, спрямованої на поширення знань про Вінницю
Внутрішньо переміщеним особам
Уся інформація для громадян, евакуйованих з територій України, де здійснюються бойові дії